Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van kedvenc helyetek a buszon?

Van kedvenc helyetek a buszon?

Figyelt kérdés

Ahová lehetőség szerint mindig leültök, mondjuk ha helyközin vagy helyi járaton hosszabb útra mentek, akkor szálltok fel, mikor sok hely van.

Vagy van olyan, amit utáltok?


2014. márc. 6. 09:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én négyesbe csak akkor szeretek ülni, ha max ketten vagyunk. Olyankor be tudunk ülni átlósan, és van jó nagy lábtér.


Amúgy nem tudom, mit kaphat az, aki szerint tud nem hasznos lenni egy körkérdésre adott válasz...

2014. márc. 6. 17:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a távolságin/helyközin az utolsó előtti üléssor bal oldalára szeretek ülni. Az utolsó sor mindig magasabbon van a többinél, azt nem annyira szeretem, de mégis szeretek hátul ülni, ezért marad az utolsó előtti. Ezt már meg is szoktam, ha van hely, mindig oda ülök. Helyi járaton meg mindegy.
2014. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Balról az ötödik az ablak mellett. És az utálom, ha mellém vagy mögém ülnek hangos vagy szagos emberek, ha különben majdnem üres az egész busz.

A másik kedvencem jobb oldalt az első, szemben a nagy ablakkal, az emeleten. A négyes üléseket nem szeretem.

2016. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!