Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » IC vonat, lesz helyem?

IC vonat, lesz helyem?

Figyelt kérdés

Szóval, a van jegyem IC-re, (helyjegy nélkül) és pénteket tekintve esetleg teljesen tele lesz a vonat, tehát amire mennék helyjegyet venni, elfogy, akkor abban az esetben az én jegyemre számoltak helyjegyet és meglesz a helyem vagy nem?

Tudom, hogy elég bonyolult megfogalmazás, de remélem valaki megérti és tud válaszolni.

Köszönöm.



2014. márc. 6. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számoltak rá helyjegyet, mert ezeket a jegyeket azt hiszem 2 napig fel lehet használni bármelyik vonatra. (Nem biztos hogy jól tudom, csak tipp)
2014. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy van helyjegyed vagy nincs. helyjegy nélkül fel sem szállhatsz az IC-re. tehát neked csak egy sima jegyed van.
2014. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elfogy a helyjegy->nem lesz helyed...mi ebben a nehéz? :D


Felszállhatsz, de ha nincs hely lehet végig állnod kell majd, és a kalauz is megbüntet, nem tudom menny most, régebben helyjegy ára+300 ft körül volt.

2014. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs helyjegyed, nincs helyed, sőt szép pótdíjat fogsz fizetni érte, ha felszállsz IC-re. Ha meg olyan vonatra gondolsz,aminek eleje IC, vége gyorsvonat,akkor a gyorsvonati részre szállsz fel, és nem, ott sincs helyed :D
2014. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szegedi hibrid IC-k gyorsvonati kocsit is továbbítanak, azokra nem kell helyjegy, de nem is adnak ki akkor sem, ha az IC kocsik már megteltek.

Tehát ott érkezési sorrendben lehet nyomorogni.

2014. márc. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!