Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért vannak itt sokan felhábo...

Miért vannak itt sokan felháborodva, hogy jogosan megbüntették őket tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés

Szinte naponta jönnek ilyen témájú kérdések, és az esetek többségében a kérdező volt a hibás, mert nem kitöltött bérlettel szállt fel a buszra, vagy nem érvényesített jegyet, stb...

Jó, persze, tudom, emberek vagyunk, sokszor rohanunk a buszra, ezért nincs időnk kitölteni, de a hónap közepén is jönnek hasonló tartalmú kérdések, amikor már napok óta azzal a bérlettel utazik az illető.


2014. márc. 26. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig valakinek feljebb áll, de ugye ez nem az ellenőr lesz mert neki meg van kötve a keze.
2014. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem mikor mondják, hogy jaj mert ő gyerekkel van, és ezért "véletlenül" nem lyukasztotta ki a jegyet, csak akkor akarta, amikor jött az ellenőr :D:D:D

Persze :D:D

Én jeggyel utazok, mielőtt jön a villamos/busz már előkészítem.

2014. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg azért vannak felháborodva, mert azt hiszik megússzák az egészet. Vagy nem tőrödnek a szabályokkal, aztán sírnak a büntetésen.
2014. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 acelsziv ***** válasza:
83%
ha megennék egy tál betűlevest különb kifogásokat sz rnék, mint amiket az ilyen nyomorékok felhoznak.
2014. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!