Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen járművel járhatnék be...

Milyen járművel járhatnék be az iskolába?

Figyelt kérdés
Szóval jön a jó idő és nemakarok buszozni viszont biciklivel meg nem nagyon tudnék bemenni (k.u.r.v.a nagy kerülő lenne) gyalog pedig kb 25 perc séta ezért szeretnék keresni valami olyat amivel kényelmesen betudnék menni ( nem a sulihoz vinném/támasztanám le mert ellopják) hanem egy közeli mamaámhoz

2014. ápr. 1. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nézd ki magadnak a telekocsit, hátha van felétek is.
2014. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
25 perc séta sok? Én 5 évig gyalog jártam haza középsuliból, az 20 perc volt...
2014. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Biciklivel nem tudsz ott menni, ahol gyalog? (Nem mondom, van ilyen, pl. lépcső, keskeny ösvény, vagy túl forgalmas út, ha nem akarsz járdázni...)


A roller egyébként jó megoldás lehet, de csak aszfalton.

2014. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 25 percet nem akarsz gyalogolni, akkor cseréljünk! Álmom, hogy olyan közel lakjak iskolához/munkahelyhez bármihez, hogy fél órán belüli gyaloglás, és akkor nem kell bringával életveszélyes körülmények között menni se tömegközlekedni.
2014. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok ott menni biciklivel ahol gyalog mert biciklivel nagyot kell kerülni am 12/ f vagyok a gyaloglást meg nincs kedvem kifejteni miért nem szval még ötltek?
2014. ápr. 1. 17:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Rollerrel szerintem jó lehet:)
2014. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

20 percet gyaloglok az iskola meg a buszmegálló között, ha lassabban megyek jó az 25-nek is, de 20 perc pont kényelmes. Biciklivel miért nem tudsz ott menni ahol gyalogolsz?

választásaid:görkori, gördeszka, roller, néger rabszolgák, ló, télen szánkó, de az szezonális.

taxi, helyijárat, persze ha van.

vagy költözz a mamádhoz, és is laktam nála hónapig, amikor másik busszal kellett járnom...

2014. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*akár be is tetethetnéd az ofőhöz vagy a portáshoz van ott nála hely:)
2014. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért mert amugy biciklivel járnák csak a rövid utat ( kb csak egyenes kéne mennem) pont átvágják a sínek és csak felüljáró van alul meg nem mehetek át
2014. ápr. 1. 18:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Rollert szerezz, béb!!:)
2014. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!