Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 2014-ben várhatóan mikor...

2014-ben várhatóan mikor indul kalauz/jegyvizsgáló képzés?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 11:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
esetleg Mátészalka,miért kérdezed?
2014. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Kedves legutóbbi Hozzászóló! Nem tudod véletlenül, hogy várható-e mostanában felvétel?"


Mostanában nem. Nem régen végeztek az utolsó előtti tanfolyamon és február-március magasságában kezdtek az utolsó tanfolyammal. Ráadásul Miskolcon... Tehát jól gondoljátok, a leendő munkavégzési hely és a képzés helye nincs összefüggésben.


Ettől függetlenül ha érdekel a dolog, akkor meghirdetéstől függetlenül érdemes egy önéletrajz+motivációs levél kombót leadni az illetékes TSZVK-n mert munkanélküliség ide vagy oda, általában nem tolonganak a komoly jelentkezők, és ha leadjátok a papírt visszahívnak, ha indulna tanfolyam.

2014. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Spontán érdeklődés volt! :)


Szerintem juttass be egy önéletrajzot Mátészalkára/Debrecenbe. Amit tudsz még magadért tenni, hogy utánakérdezel, hogy arrafelé hol vannak jv. vezényletek.

2014. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A mostanában-t hogy érted? Néhány hét/hónap, esetleg 1 év?
2014. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Köszi,megpróbálom,két éve leadtam,érettségim van,több szakmám,beszélek angolul,mégsem hívtak be...

Igaz Pestre adtam be,mert még itt lakom,de 1-2éven belül arra a vidékre költözünk és úgy gondoltam ez egy lehetőség lenne.Nem vagyok válogatós és szeretem ha viszonylag biztos a munkahelyem.

2014. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hova adtad be Bp-n?
2014. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul írom a címet,de a Keleti pu,mellett a kerepesi úton van vmi központ,oda,a portán elvették,ennyi volt.
2014. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"A mostanában-t hogy érted? Néhány hét/hónap, esetleg 1 év?"


Ugye megyünk bele a nyárba, így leghamarabb szeptember-októbere saccolom, de mindig az aktuális helyzettől függ az indítás. (Pénz/Akarat/Szükség/stb)

2014. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet rosszul írom a címet,de a Keleti pu,mellett a kerepesi úton van vmi központ,oda,a portán elvették,ennyi volt."


Rossz helyre vitted, az igazgatóságon kb senkit nem érdekel ez az ügy.

Ide vidd be:

[link] ,19.084627,3a,41y,30.57h,90.9t/data=!3m4!1e1!3m2!1srw83rCmavtGWsCvc5V_C3Q!2e0?hl=hu


Az ezüst színű autó mögött szürke ajtó. Ott felmész a 2. emeletre, benyitsz az ajtón, majd a kanapék mellett az első duplaajtón be. Ott az előszobásnak elmondod mit szeretnél, és odaadod a papírod. Úgy már biztos helyen van a papírod. Ez a Budapesti TSZVK központja.

2014. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19-es,köszi szépen!!
2014. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!