Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha pl a pécsi buszpályaudvarra...

Ha pl a pécsi buszpályaudvarra tart egy busz, és én már városon belül szállok fel rá, akkor olyan árban ad jegyet, mint egy helyijárat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Igen!

(Távolságiáknál azonban néha előfordul, hogy csak leszállás céljából áll meg.)

2014. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Bocsánat, elolvastam..

Szóval, ha szerepel a Volán menetrendekben a járat, akkor nyomtat neked jegyet a megfelelő kedvezménnyel.

2014. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
nem.
2014. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hogy Pécsett is így van-e, de nálunk (Tatabányán), ha Tatabányán belül szállok fel a buszra (ugyanúgy, ha csak a buszvégig megy) akkor helyi járatos jegy árába visz el. Ráadásul, olyan árba, mintha helyszínen váltanám meg.
2014. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, ez változó, de legtöbbször, ha van megálló, akkor a lehető legkisebb (5-10km) útnak megfelelő díjat fogja kérni(teljes árú jegy esetén 250 Ft), mivel ugye a pénztárgép sem pontos km alapján van beállítva, hanem zónákra, így ha csak 2 km-t utazol, akkor is ennyi.
2014. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!