Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Helyszíni bírságot kaptam,...

Helyszíni bírságot kaptam, mert behajtottam a buszpályaudvarra! Tiltja tábla (behajtani tilos kivéve busz) de a rendőrök is bemennek. Mit tegyek? Nem akarom befizetni.

Figyelt kérdés
HA kell odaállok és fényképezek egésu nap,hogy ki be mászkálnak.
2011. ápr. 29. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tábla tiltja, akkor jogos a bírság.

Egyébként bemószerolhatod a rendőröket is, de a két dolog nem függ egymástól.

2011. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leírtad a lényeget: tiltja tábla.

A rendőrök meg azért mászkálnak be szerintem, hogy körbenézzenek, nincs-e gáz. És attól, hogy más nem tartja be a szabályt, attól az rád még vonatkozik. Ha kirabolsz egy bankot, nem mondhatod azt, hogy de más is rabolt már bankot, lécci ne büntessetek meg.

2011. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell befizetned, behajtja az APEH vagy leülheted napi 300 forintjával a hűvösön 2 kancigány társaságában, élmény lesz...
2011. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!