Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Blahától mennyire veszélyes...

A Blahától mennyire veszélyes az esti órákban kőbányára utazni a 28-as villamossal?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
A Blaha soha nem életbiztosítás, ahogy a Népszínház utca sem, de elég, ha nyitva tartod a szemed. Ne legyen bedugva a füled, és ne vedd elő a telefonod, ez általában elég a békességhez.
2014. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Sok az ork arrafelé... ezért érdemes óvatosnak lenni.
2014. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ,hogy ki vagy!?
2014. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem menj túl későn

Olyan tíz óráig max

2014. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg a táskád dugd el, nehogy ki tudják tépni a kezedből (v. a válladról)
2014. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt kollégám most költözött oda a kocsiját 1 hét után lopták el... Pedig 15 éves kocsi nem új...
2014. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Mennyire lenne veszélyes? Nyilván semennyire, mivel Pintér és csapatai két hét alatt rendet tettek az országban.

Tényleg nem értem, mitől félsz.

2014. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha betartod ugyanazokat a biztonsági szabályokat, mint a város bármely más részén, akkor nem lesz bajod. Kerüld a kihívó ruhadarabokat, ékszereket és drága telefont, mp3 lejátszót itt sem érdemes közszemlére tenni. És persze legyen nyitva a szemed.


De ismétlem, ezek szerintem a város minden pontján követendő szabályok. Mivel a környéknek rossz a híre, ezeket a szabályokat nyilván mindenki tudatosabban követi. Ám egy utazás késő este a 28-ason minden, csak nem veszélyes. Törzsutasként mondom.

2014. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: ért már bármilyen attrocitás törzsutasként?
2014. ápr. 4. 19:25
 10/15 anonim ***** válasza:

Én a 37-essel szoktam utazni onnan. Maximum este 9-ig, ha később kell menni, akkor más útvonalat választok.

Nappal is veszélyes környék, nincs zenehallgatás, telefon elől meg egyéb dolgok...

2014. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!