Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Használható még ez a BKV jegy?

Használható még ez a BKV jegy?

Figyelt kérdés

Még 2011 szeptemberében vettem. Érvényes még ettől, vagy dobhatom ki? Jelzést nem látok rajta, ami bizonyítaná, hogy mikor vettem, se lejárati időt. Mivel vidéki vagyok, és akkor éppen sokat jártam Pestre, ezért vettem egy adagot, de kettő megmaradt, amit most találtam meg. Nyáron viszont megint fel kell mennem, felhasználhatom még akkor?


[link]



2014. ápr. 5. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont a szekhelyukon visszaadjak az arat. Mostmar ilyen szurkes lilas a jegy. A narancssarga mar nem jo.
2014. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már nem jó.
2014. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Gyűjtőjegy csak a borítóval (és az ellenőrző szelvényes gyűjtőjegyeknél az ellenőrző szelvénnyel) együtt cserélhető...

2013. előtt váltott, kinegrammal vagy biztonsági fémszállal védett, egyszeri utazásra érvényes, vonaljegy típusú jegyek 2013. december 31-éig voltak felhasználhatók, cseréjükre 2014. március 31-éig van lehetőség." - [link]

Vagyis: a gyűjtöjegy eleve csak a borítóval együtt cserélhető vissza, viszont márc. 31-én lejárt a visszacserélési határidő, úgyhogy ezt buktad.

2014. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!