Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tegnap elkapott a sofőr hogy...

Tegnap elkapott a sofőr hogy más bérletével utaztam elvette a bérletet felírta a jegyző könyvbe a nevem de a személyimet nem adtam oda neki mérges volt rám. Számíthatok komoly büntetésre?

Figyelt kérdés
jó állásom van és ott szigorúan nézik az erkölcsit félek hogy kirúgnak ez miatt:S
2014. ápr. 6. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha ennyire szigorúan nézik az erkölcsöt a munkahelyeden akkor miért utaztál jegy/bérlet nélkül? Gratulálok...


Amúgy a jegyzőkönyv azért kell a sofőrnek mert minden visszaélést jelenteniük kell, számodra következménye nem lesz. Sajnos.

2014. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert az ismerősöm erősködött áh oda adom nekem van új még érvényes a régi mondom jól van végül is mi baj lehetne belőle..tessék csak beütött a ménkű:SS
2014. ápr. 6. 13:55
 3/5 A kérdező kommentje:
megvettem a jegyet mert már a felmutatásnál lebuktam. életemben elöször csináltam ilyet és akkor is ez van
2014. ápr. 6. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:

ó állásom van és ott szigorúan nézik az erkölcsit


fész hogy bezárnak?

2014. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
félek hogy az állásommal játszok mert elvileg egy év felfüggesztett is jár ezért okirat hamisításért és ha nagyon akarják egy névből is megtudnak keresni:S
2014. ápr. 7. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!