Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez most komoly? Ti mit gondolt...

Ez most komoly? Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Állok én, meg még jó sok ember a buszmegállóban. Megérkezik a busz. Ebben a pillanatban megérkezik kan cigány, és a felesége. Fellök mindenkit, és előre tolakodik. Felszáll a buszra, és látja, hogy nincs szabad hely. Ott volt az egyik haverom, akinek volt ülőhelye. Leírom nektek ez a párbeszédet:

Kan cigány: Hé' kulacs/ Ájjá' fel, add át helyet az asszonyomnak.

Haverom azt mondja, hogy nem.

Erre a kancigány: Hallod, kutya, felállsz, vagy szétverlek.

Haverom: Felállt, mert inkább nem balhézott.

Na most, nem ezért, de mi ez már?



2013. jún. 7. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a sofőr reagált rá?
2013. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vette észre. Hátul volt.
2013. jún. 7. 21:47
 3/14 anonim ***** válasza:
én szóltam volna a sofőrnek, hogy tegye helyre azt a cigányt, leszállítottam volna a buszról, ha kötözködik kihívtam volna a rendőröket
2013. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyen esetben a buszsofőr szépen okosan megállítja a buszt, hátra jön és rendet tesz. Nem egyszer voltam szemtanúja annak, hogy le is küldte őket a buszról. Ezért minden elismerésem az övüké.

Kikiálthattok rasszistának, de ez akkor is felháborító viselkedés.

2013. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pfff, hát ilyenkor szoktam mondani, hogy még azt is utálom aki nem utálja őket!!!
2013. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tudod miért volt, mert magasabb rangúnak hitte magát, gondolom bennetek nem volt olyan amitől félnie kellett volna

Állítom ha lenne egy termetes karotok, meg szét lennétek tetoválva, még nyugodtan lökdöshettétek volna mindkettőt

2013. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Ajj ember miért nem álltál ki a haverodért? Komolyan mondom ha oda mész és haverod fel áll, hogy NEM BAZ.D+ nem érted? Akkor odébb állt volna, ha meg verekedésre került volna a sor akkor 2-en vagytok sőt még a busz utasai(biztos segített volna vki).
2013. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell állni magadért le van sza.va , hogy hány kiló vagy és mekkora karod van. Bele ordítasz a pofájába, hogy nem és kész. Egy szaros retkes cigány volt nem 8. Utolsó voltam.
2013. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A Ti adotokbol elnek, es meg a buszon se uljel? Ossze kell kapni magat ennek az orszagnak..
2013. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Itt a környékünkön a BKV járatokon pár hete vezették be az elsőajtós felszállást, de az ilyenekre ez sem vonatkozik, csak a magyar parasztokra.
2013. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!