Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest-Bécs útvonal, mivel...

Budapest-Bécs útvonal, mivel érdemes megtenni?

Figyelt kérdés
Budapest-Bécs! Mivel érdemes menni?Autóval horror? Még a vonat hangzik jól, a busz elég lassú szerintem 1 napra mennénk.
2014. ápr. 6. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

egyedül? többen?


egyedül én vonatra ülnék, ha már van 2 utastársam, akkor meg autó

2014. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Vonat. Felültök reggel 6-kor, utolsó railjettel visszajöttök, pont kellemes egy napos városnézésre van így idő.
2014. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondom, hogy a busz gyorsabban kiér mint a vonat pár perccel... :D Egyébként amivel akarsz, szerintem nagyon mindegy. A legelső busz 7-kor indul, ezzel 9:55-re vagy kint. Hazafelé az utolsó busz 19:30-kor indul.

Ha vonattal mentek akkor a 6:05-ös vagy 7:10-es RAILJETtel érdemes menni. Az utolsó vonat hazafelé 19:48-kor jön.

2014. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Autó, végig M1 és A4, nem bonyolult. :)
2014. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Vonattal, az a legkényelmesebb.
2014. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2-en mennénk, állás interjúra.Melyik gazdaságosabb? autó vagy vonat?
2014. ápr. 6. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Busz vagy vonat :) Autóval drága. A legolcsóbb a busz. 3000.- oda-vissza. Attól függ mikorra, és hová kell menned. Nézd meg melyik jobb, busz vagy vonat. ;)
2014. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!