Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek meg tudja mondani...

Szerintetek meg tudja mondani a MÁV információ, hogy melyik vonat fülkés? Mindenképpen olyannal szeretnék utazni.

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nincs általános szabály. Egy adott vonat is lehet naponta változó. Na meg a kocsitípusok is változatosak. Ha leírod, hogy melyik vonalon szeretnél utazni, akkor nagy eséllyel lehet aránylag pontos információt adni.
2009. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha már konkrétan az IC-k érdekelnek.

Sopron-Bp: nem

Szhely-Bp: jellemzően nem, de lehet, hogy a Halászbástya fülkés (passz)

Nagykanizsa-Bp: passz, mert itt horvát kocsik is járhatnak

Pécs-Bp: általában nem fülkés, de ha jól tudom, van 1-2 fülkés szerelvény

Szeged-Bp: említették, hogy nem fülkés (az IC-rész)

Békéscsaba-Bp: a sok nemzetközi vonat és a román kocsik miatt, itt biztosan van pár fülkés szerelvény

Bp-Nyíregyháza/Mátészalka: Ha jól tudom, a nem fülkés a jellemző

Bp-Miskolc: a szlovákia felé menő szerelvények passz, a többi jellemzően nem fülkés

Bp-Kaposvár: Ha jól tudom, az IC-motorvonat jár, abban meg van fülkés kocsi. De ebben nem vagyok 100%-ig biztos.

Pécs-Bécs: Korábban fülkés volt, most passzolom.

2009. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Bp-Pécs, Bp-Kaposvár érdekel, mert két gyerekkel utazom, és örökmozgók. :) Azt tudom, hogy a Dráva IC fülkés, de az de. megy, én meg du. szeretnék.

2009. dec. 22. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!