Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Gödöllő-Örs vezér tere...

A Gödöllő-Örs vezér tere között közlekedő héven érdemes bliccelni?

Figyelt kérdés
Sok a kalauz?Amúgy mennyi egy diákjegy?Ha van BKV bérletem az mettől meddig érvényes?Légyszi segítsetek!

2014. ápr. 15. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

A bérlet Budapest városhatárig érvényes.


Bliccelni akkor érdemes ha egy féreg vagy, ellenkező esetben vegyél egy diákjegyet párszáz forintért. Vagy sétáld le.

2014. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Menj anyådba bliccelve...


A HÉV külső szakaszán szinte minden vonaton van kalauz, esetenként több is. Igaz, nem mindig utaznak végig a vonalon.

2014. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 darujev ***** válasza:
100%
185 ft. a kiegészítő diák (50%) ha ennyiért megéri csalni, meg ezen parázni akkor hajrá, de elég görény dolog. Tapasztalatom szerint jellemzően Cinkotán száll fel a kaller és többször is végig járja a vonatot. A pesti bérlet a közigazgatási határig (Ilonatelep) jó, onnan kell a kiegészítő hév jegy.
2014. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egyik településről a másikra mész, akkor kibírod azt a pár fordintot, ha csak Gödöllőn belól, akkor meg megálló és megálló között nicns nagy távolság, gyalogold le. Egyébként én még nem mentem át úgy Bp-re vele, hogy ne találkozzak ellenőrrel, Gödöllőn belül ritkán kérik, hogy mutassak bérletet, de előfordult már.
2014. ápr. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!