Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek mikor lesz a...

Szerintetek mikor lesz a combino nosztalgia villamos?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mo-on?Elég sokára!Kb mikor repülőkkel fogunk közlekedni:DVagy nem tom,el se tudom képzelni,milyen egy olyan világ,ahol a combino egy elavult dolog... nemhogy megsaccolni,hogy az mikor jön el!De kivi vagyok,mások mit tippelnek:)
2009. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
200 év
2009. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kb mikor annyi idős lesz, mikor a mostani nosztalgiavillamosokat azokká nyilvánították, tehát ha egy nosztalgiavillamost azzá nevezenek 40évesen, és a többit is, akkor gondolom a combino is akkor mikor 40 éves lesz -EZ CSAK EGY PÉLDA-
2009. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
szerintem magyarországon a kombino még 30 év mulva is ujdonságnak fog számitani tekintve pl. hogy a tiz éve vásárolt hetvenes troli az ujabbak közé tartozik :D
2009. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 40-50 év, vagy akát röbb is. Az UV már amikor gyártották sem volt korszerű, de annál megbízhatóbb lett. A kombi most korszerűnek számít, ezért lehet több, mint 50 év. De az már részletkérdés, hogy a kombi (szerintem) nem fog annyit kibírni, max 20 évet, vagy annyit se. El lehet képzelni mi lesz, ha majd a combinokat is viszik a VJSZ-be nagyjavításra...mi fog abból kisülni.. :S
2009. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A Combino NF12 Supra Budapest típusú villamosokat eredetileg 30 éves élettartamra vásárolták, de szerintem nem fogják 26 év múlva kivonni őket, addigra se lesz hirtelen pénz újakra..
2010. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Majd ha Gyúrcsánynak kiált a börtönőr hogy látogató, meg euróval fizetünk, és nem lessz többé szegénység magyarországon, és adót sem kell fizetni többet!

Na, akkor kb!

:)

28F

2010. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "modern" járművek sose lesznek nosztalgiák, simán selejtezik csak őket majd egy szép napon. :D Ezeknek már nincs olyan hangulatuk, mint amilyen az UV-knek volt.
2012. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

biztosan tudom (hiszen egy barátom apja kbvs)

a combinokat már nem 40 évre, hanem 60 évre tervezték

2013. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!