Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet a BKV-n úgy bliccelni,...

Lehet a BKV-n úgy bliccelni, hogy megjegyzem a buszt, és a már korábban 'úgy' kilyukasztott jegyemet használom?

Figyelt kérdés

A MÁV csodálatos munkálatainak köszönhetően a vonatpótló csak az Árpád hídig visz, onnan tömegközlekedés. Ez persze méregdrága, és hát én a vonatjegyemet azért fizetem ki, hogy eljussak VONATTAL A pontból B pontba.


Lényeg: Minden nyugatiba tartó busznak van egy végjele. Nem egyformák. A rendszámtábláját is figyelem. Az egyszer kilyukasztott jegyemet nem használhatom fel? Vagy ez valahogyan bizonyítható? Nem új buszokról van szó. Lyukasztósakról.



2014. ápr. 23. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
350 forintért máshogy nem tudod elveszteni a gerincedet, hajrá.
2014. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Átállítják.

A máv-ot meg ne szidd, ha javítanak az a baj ha nem javítanak az a baj. Különösen ne sipákoljon egy mocsok tolvaj, aki 350 forintot is sajnál...

2014. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehet. Csak ha közben a lyukasztó belsejét kicserélték, akkor nincs szerencséd.
2014. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor csökkentsék le a vonatjegy árát, ne pedig a BKV malmára hajtsák a vizet. Ennyi erőből busszal is mehetnék, de retúr jegy áldás. Amúgy meg 700 forint, oda-vissza.

És egy kiskorúnak, akinek nincs zsebpénze, tanul, falun lakik így nem tud diákmelót sem vállalni, azt hiszem az a 700 forint megterhelő...


És nem az felújítással van baj, hanem hogy 6 hónapon belül késznek kellett volna lennie, de már lassan 2 éve csinálják. Na ebből van ki a tököm. Főleg egy 7 órás út után.

2014. ápr. 23. 21:28
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Csak szólok, hogy a "MáV csodálatos munkálatai" befejeztével az általad használt vasútvonalon jelentősen növekedni fog a pályasebesség, csökkenni fog a zavarérzékenység és sűrűbben fognak közlekedni a vonatok. Persze azért fröcsögj egy kicsit.


Arról nem is beszélek, hogy most a kilométerövezeteket az Árpàd hídig számolják, nem a távolabbi Nyugatiig, tehát az Árpád híd és Nyugati közti távot nem is fizetted ki a vobatjegyben.


A mechanikus jegylyukasztókat naponta többször át kell állítania a sofőröknek, így nem érdemes ezzel trükközni. Ráadásul 350 Ft igazán nem nagy pénz, lassan màr egy korsó sört se kapsz ennyiért.


Ezen kívül nem világos, milyen busszal akarsz utazni, hiszen a 15-ös elsőajtós.

2014. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Havi BP diákbérlet 3450Ft, azzal mész oda amivel és amikor akarsz.

Diákmelóval, legalacsonyabb 500Ft-os órabérért 1 nap alatt megvan az ára. Ne mond, hogy...

2014. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2,6 km-t nem tudsz sétálni? :D én azt aláírom, h 350 Ft-ért luxus ennyit fizetni, sőt, én sem szoktam mindig ekkora távra...inkább vállalom a rizikót, de például a múltkor időm is volt, lesétáltam népligetből kálvinig...és nem haltam bele.
2014. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és igen, hozzáteszem, hogyha a méregdrága vonaljegy a felébe kerülne, azt is sokallnád...mert ha már 10x utazol, az már több mint egy ezres...
2014. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van. Én is utálom, ha nem jutok el a pályaudvarig, miközben arra van a vonat. Miért nem lehet vonatjeggyel utazni utána a BKV-val a pályaudvarig?
2014. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert nem fizeted ki a vonatjegyben az utat a pályaudvarig, csak az Árpád hídig. De fent már leírták.
2014. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!