Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Autohop.hu (zivi) mennyire...

Autohop.hu (zivi) mennyire népszerű szerintetek?

Figyelt kérdés
Én most regisztráltam és meg is hirdettem egy utamat próbaképp 0ft-os árral, de eddig még senki nem jelentkezett.
2014. ápr. 25. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki az oszkárt.
2014. máj. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan ezekkel a telekocsikkal Magyarországon! Sose tudhatod, hogy egy számodra idegen milyen céllal ül be az autódba.
2014. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 S Klára válasza:
Olcsó, gyors,sokszor háztól-házig szól,emellett megbízható, és kellemes társaságokra lelhet az ember! Szerintem sokan használják, én eddig szinte mindig találtam autóst, aki elvitt Budapest-Debrecen útvonalon...
2014. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az oszkar.com-ot jóval többen használják. Én is azt használom, eddig csupa kellemes élményem van vele és majdnem mindig találtam útitársat!
2014. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem próbáld meg a valós árral. az autohop egyre népszerűbb, úgyhogy szerintem megéri hirdetni. nekem mindig volt legalább egy útitársam.
2014. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tavalyi evben kezdtem ugy erezni, hogy az oszkar.com-ot magara hagytak volna. Mintha mar csak vallalkozasok hirdettek volna rajta. Legalabb van egy szuro, hogy csak maganszemelyeket mutasson a weboldal.


Valos arral nagyobb esellyel szolitanak meg az utasok.

2015. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!