Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen egy vasúti forgalmi...

Milyen egy vasúti forgalmi szolgálattevő munkarendje?

Figyelt kérdés
Hány órás általában egy műszak és mennyire eltérő hogy hol mikor van váltás?

2014. ápr. 26. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal 12 órásak a műszakok, reggeli és esti váltással. Bár nagyobb állomásokon el tudom képzelni, hogy ennél több a műszak.
2014. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nappal 12, majd másnap 12 éjszaka, utána 2 nap szabad.

Ez a 4-es túr.

Lehet bírni, de ilyenre is járhatna korkedvezményes nyugdíj.

2014. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem túl nehéz egy egyszer nappal - egyszer éjszaka munkarendhez hozzászokni?
2014. ápr. 28. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Kissé alvászavarral kockáztat.


Viszont csak 4 naponta dolgozunk, mert az éjszaka előtti nappal is azt csinálok, amit akarok. Éjjel bent pihenek pár órát és jönnek a szabadnapok.

Nem biztos, hogy mindenhol ilyen a vezénylés, de tízen éve még ez volt általános.

2014. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
68%
A forgalom irányítása az adott állomáson a berendezés kezelése...több 100 szabály ézbetartása...rohadt nafy felelőség mert egy rossz döntés után akár börtönbe is kerülhetsz vagy életed végéig fizetsz...adott esetben emberek életével "játszol"...nem vagy megbecsülve és sztem szar a fizu is...Forgalmista vagyok..
2015. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!