Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Máv jegyvizsgáló, szolgálattev...

Monsterkukac kérdése:

Máv jegyvizsgáló, szolgálattevő, bakter?

Figyelt kérdés
Sziasztok, na szóval arról lenne szó hogy most jártam ki egy vasuti iskolát és mehetek két éves okj-és képzésre.Az lenne a dolgom hogy nem tudom menyit keresnek mit kell csinálniuk,menyit dolgoznak,milyen munkakörülményben dolgoznak,nyelviszga kell-e stb. Kérlek segitsetek egy évem van hátra hogy eldöntsem mi akarok lenne esetleg kocsierndezo,kocsivzsgáló.Ugyhogy kérlek titeket aki tudja irja már le azt amit tud a szakmáról.Előre is köszönöm.

2012. nov. 24. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

"Az lenne a dolgom hogy nem tudom menyit keresnek mit kell csinálniuk..."


Végigolvastad te ezt a mondatot úgy egészében? Ilyen értelmi képességekkel én maximum egy vakvágány mögött lévő, keresztező útvonal nélküli bakterházba raknálak sorompó szolgálatra...Á, nem is. Jó leszel a Szabó Bakter meg a Banya mellé tehénpásztornak! :D

2012. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a két mondat szúrt szemet:

"most jártam ki egy vasuti iskolát"

később:

"nem tudom menyit keresnek mit kell csinálniuk,menyit dolgoznak,milyen munkakörülményben dolgoznak,nyelviszga kell-e stb"


MIlyen vasúti iskola volt az, hogy az elvégzése után fogalmad sincs a vasúti munkakörökről és arról, hogy a "bakter" neve váltókezelő?

2012. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alaque válasza:
100%
Szerintem vonatütközőnek jó leszel.
2012. nov. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jó tanács. Egyik sem. Inkább menjél szalag mellé dolgozni, fényévekkel jobb. Tapasztalatból mondom. Bárcsak mehetnék szalag mellé. Egy vonali tolatásvezető, kocsivizsgáló.
2012. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sínnek vagy ütközőnek jó leszel.
2013. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kell "nyelviszga" meg értelem.


(Amúgy nem elvárás a nyelvtudás, főleg nem a fizikai dolgozóknál.)

2023. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!