Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Biatorbágyiak! Tudnátok...

Biatorbágyiak! Tudnátok segíteni közlekedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hamarosan Biatorbágyra költözünk a Viadukt lakóparkba.

Az érdekelne, hogy milyen onnan a Pestre menő közlekedés?

Éjszaka is jár busz?

Mennyi idő beérni és milyen gyakran jönnek a buszok?

Ha tudtok segítsetek.


2014. ápr. 27. 22:21
 1/6 anonim válasza:
A közlekedés két részre tagolódik: A lakópark felé járó(761,762) buszokra,illetve az etyek felől jövő(760,763,767) buszokra. Az előbbiek hétköznap óránként járnak,míg hétvégén sajnos csak 2óránként. Az etyek felől jövők hétköznap sűrűn(csúcsidőben akár 20percenként) járnak,hétvégén fix 1óránként. Az utolsó busz kelenföld felé mindig negyed 11kor van. A haza(biatorbágy) felé tartó pedig 23:10kor indul kelenföldről. A menetidő átlag fél óra.
2014. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lakótelep és Budapest között a 762, 778, 782-es buszok járnak (a fent említett 761-es nem!). Az előbbi kettő a Kelenföld vasútállomás metróállomáshoz megy, az utóbbi napi egyszer a Széna térre (Széll Kálmán tér metróállomás érintésével.)


Járatsűrűség együttesen csúcsidőben reggel befelé 4-30 perc, délután kifelé 15-35 perc, utolsó indulás 19:00. Utána már csak a Biatorbágy központi falurészét érintő buszok közlekednek, az utolsó 760-as kifelé 23:10 órakor indul. Az utolsó vonat 23:28 órakor indul Kelenföldről.

2014. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Milyen ott élni? Tudnátok nekem információt adni arról, hogy van-e minőségi óvoda a lakóparkban?

Elnézést a kérdésért, de nagyon érdekel, hogy hogy áll a város kisebbség ügyileg.

2014. ápr. 27. 23:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Páromék majdnem egy éve költöztek oda, baromi nyugodt környék. Sok kisgyerekes család van, én heti szinten minimum egyszer ott vagyok, busszal szoktam menni, és soha egy kisebbségivel sem találkoztam még, balhék nincsenek.

Óvodáról annyit tudok, hogy van ott egy, szoktam látni a szülőket hozni-vinni a csemetéket, de hogy jó-e, azt én nem tudom sajnos :)

2014. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó hír.

Köszönöm a választ. 😊

2014. ápr. 28. 14:28
 6/6 anonim válasza:
Így közel 5 év elteltével tud valaki frissebb választ írni erre a kérdésre? Nincsenek reggel sokan a buszon/vonaton Budapest felé?
2019. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!