Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gödöllőiek! Helyi közlekedésse...

Gödöllőiek! Helyi közlekedéssel kapcsolatban tanácsot kérnék?

Figyelt kérdés

bocs a hülye kérdés-megfogalmazásért,de sehogy máshogy nem engedte feltenni..


A Szent János utca és a vasútállomás/buszállomás nagyon messze van egymástól?

Helyi közlekedéssel melyik járatra kellene szállnom?(ha van ilyen)?


A Páter Károly utca milyen messze van a Szent János utcától??(helyi járat esetleg?)Útvonaltervező csak gyalogos lehetőséget adott ki...Pedig elvileg vannak helyi járatok..

Útvonaltervező szerint ez kb.2km. Ez reális?Gyalogosan ti hogy közelítenétek meg ezeket a helyeket?


előre is köszi a válaszokat:D


2010. aug. 2. 07:00
 1/3 A kérdező kommentje:

a helyi járatok menetrendje megvan:

[link]


de nem tudom nekem melyik a legideálisabb...

2010. aug. 2. 07:01
 2/3 anonim ***** válasza:
A Szt.János utca a buszpályaudvarral átellenben indul, attól kb. 40 méterre. Az egyetem sincs messze, kb. 2 km lehet, ahogy írtad. Én gyalog oldanám meg (vagy bringával), nem buszoznék. Busszal 1 megállót lehetne menni, az kb. 400 méter, tehát nemigen vagy kisegítve vele.
2010. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi hát igen nem olyan sok a 2 km,csak csomagokkal/bőröndökkel együtt pl.télen azért nem is annyira jó:S
2010. aug. 2. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!