Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Keleti palyaudvarra kellett...

Keleti palyaudvarra kellett volna erkeznem, de Kelenfoldon szalltam le. Mi ez a valtozas?

Figyelt kérdés
Maglodon szalltam fel, elotte mondta a hapsi hogy Nagykatarol jon es Keletiig megy, de kozel sem voltunk a Keletihez.. hallottam olyasmit hogy mar nem fog a Keletibe menni, ez akkor igaz?

2014. ápr. 28. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A kátaiak most hat héten át nem mennek be a keletibe hanem Kelenföldre mennek.
2014. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A százlábú híd felújítása miatt most nagy kavarás van a Keleti környékén. Egyes vonatok Kelenföldre, Nyugatiba (de talán máshová is)mennek, s menetrendben is van átmeneti változás.
2014. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Nyugatiba nem megy arról a vonalról semmi, ne írjunk téves infókat.


A nagykátai vonatok mind Ferencvároson àt Kelenföldre közlekednek. Elég masszív utastàjékoztató kampàny volt erről, nem hiszem, hogy Keletit mondtak volna be végállomásnak (max. figyelmetlenségből, élőszavas bemondásnál). A vonatra is nyilván Kelenföld volt az ajtón lévő iránytáblàra írva.


A Keletibe egyébként Kőbánya felsőn átszàllva gyorsan el lehet jutni.

2014. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget:) elegge betojtam hogy rossz vonatra szalltam:D igazabol nem a Keleti a lenyeg, hanem a 3as metro csak hat onnan tok konnyen eltudtam erni, de Kelenfoldrol sem nehez:)koszonom megegyszer:)
2014. ápr. 28. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3-as metró nem áll meg a Keletinél, csak a 2-es és a 4-es, a 4-es re Kelenföldön is fel tudsz szállni, a Kálvin téren meg át tudsz szállni a 3-asra.
2014. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!