Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bkv-s buszsofőrök kivehetnek...

Bkv-s buszsofőrök kivehetnek egyszerre 3 hét szabit csak úgy?

Figyelt kérdés
Az egyik vonalon van egy sofőr aki amolyan "mindenki kedvence" a vezetési stílusa miatt (nagyon brutális, vakmerő, már egy kollégája is mondta neki, de nagyon jól vezet, tényleg élmény vele menni), sokan ezért mennek az ő buszával, és már 3 hete nincs, pedig őt aztán sosem rakosgatták egyik járatról a másikra. Létezik hogy kivegyen ott az ember három hetes szabadságot? Ismerős arra panaszkodott alig adnak ki szabit. Szerintem sokan sajnálnák ha nem ott vezetne többet.
2009. dec. 24. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az előző hónapban kell jelezni, és akkor úgy készül a beosztása a járművezetőnek. Most tél van, nincs olyan "szabadságdömping" mint nyáron az üdülésekkel, ezért biztos meg is adták neki. (Az én garázsomban nyáron csak 2 hét, azaz 14 naptári nap vehető ki egyszerre).
2009. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor valószínű ezért nincs, mert nem olyan fiatal már, hogy csak úgy hosszú idő után áttegyék máshova, ő Óbudás, nem tudom Te hova tartozol, de ezek szerint mindenhol máshogy engednek mindent..
2009. dec. 24. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor meghalt anyám, apám azután több, mint 1 hónapig otthon volt (rögtön utána), és akkor nem volt idő egyeztetni a beosztás készítőkkel, szóval így is összejöhet a "szabadság".
2009. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!