Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Busz- troli és villamosvezetők...

Busz- troli és villamosvezetők! Szeretitek a munkátokat? Ha igen/nem, miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ülve végezhető munka, nagyon hálás vagyok, hogy nem kell megerőltetnem magam fizikailag.


ellenben szó se lehet késő esti életről, időben kell lefeküdni, mert a közlekedés nem játékszer, emberi életek múlhatnak a bóbiskolásomon.


a vezénylés is teljesen változó, nappal jobban elvagyok, mint éjszaka, amikor kihalt a város.

2011. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal egyet értek az előttem szólóval,hogy nagyon kényelmes munka,én is szeretem(3 éve vezetek) de miért ne lehetne éjszakai életet élni,és bulizni? Nem minden nap dolgozol,és ritka hogy éjszaka is dolgozni kell,és akkor is 10-11-kor legkésőbb végzel(legalábbis a volánnál így van).
2011. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát azért a BKVnál nem mindenki végez 10-11kor este.Főleg hogy az utolsó 77-es troli pl 23:50kor indul a külső végállomásról.
2011. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még egy kérdés a Volánosokhoz: aki nem a végállomáson lakik, az este hogy megy haza? Vagy ezt direkt úgy oldják meg, hogy jó legyen?

2011. márc. 22. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
szolgálati lakásban alszik reggelig, és beleszámit a munkaidőbe, tartaléknak.
2011. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, értem! Köszi.
2011. márc. 22. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt pesten még nem lett szólva az éjszakai járatokról.
2011. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!