Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Határ út vagy Kőbánya-Kispes...

A Határ út vagy Kőbánya-Kispest a rosszabb környék?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Este egykutya, nappal Határ úttal nincs gond. Ott az Europark, sok ember jár arra.
2014. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem egy rossz környék, erőszakos bűncselekménytől egyszerű járókelőként egyáltalán nem kell tartanod. De ha az egy nègyzetkilométerre jutó szar alakok szàmát nézzük, akkor a Határ út vezet.
2014. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél sokat járok éjjel és nappal is, atrocitás sehol nem ért eddig meg nem is nagyon kell tőle tartani, csövesek meg hasonlók mindkét helyen bőven vannak, sztem Határ út undorítóbb ilyen szempontból...
2014. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Határon állandóan lejmolnak, nappal még lerázhatóak, de éjszaka erőszakosak, nem szállnak le rólad és követnek.
2014. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Baromság, engem soha nem követnek, pedig öltönyben, aktatáskával vonulva a szemükben tuti pénzes gyereknek tűnök, hiába van este fèl 12.


Ez nem egy durva rész, kész. Itt csak simán összegyűlnek a társadalom legalsó rétegei, de leginkàbb egymással foglalkoznak, nem bántanak senkit ezek a szerencsétlenek.

2014. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk tudják, hogy egy aktatáskás, öltönyös fazontól hiába lejmolnak cigit/pénzt/piát? Örülj neki, hogy téged békén hagytak, nekem rengeteg ismerősömet zaklatták ott. Nem öltönyös emberek, átlagos húsz éves diákok.
2014. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
/éve lakok kispesten! abból 4 kökinél a terminál mellett. nagyon szeretem mert sok minden van egy helyen és parkok is vannak bőven. Családiasabb... határúton meg rengeteg csöves,igénytelen, lejmoló emberke van.. az aluljáró katasztrófa de nyáron a kukoricát áruló cigók sem a legszebb látványt nyújtják..én egyenesen undorodom attól a résztől.
2014. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 patriot74 válasza:
Egyébként a Határ út már nem is Kispest,hanem ferencváros.
2014. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy kutya.mi is itt lakunk .de annyira nem vészes
2014. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 K.Attila98 válasza:
Szerintem nappal egyikkel sincs gond. A Határ útra hetente járok, a Kökire általában csak 2-3 hetente. Este azonban a Határ úton van egy pár furcsa alak. Meg azért a Köki busztermináljában sem szívesen időzök sokáig... de mindkét helyen sok a járókelő éjjel-nappal. :)
2014. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!