Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A nyugati aluljáróban történhe...

A nyugati aluljáróban történhet valami egy 12 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Csak kaját vennék egy tésztásnál és gyorsan mennék is a metróhoz , de annyi rossza dolgot hallani arról a helyről... előre is köszi a válaszokat :) Bocs ha rossz helyre írtam ki a kérdést

2014. máj. 4. 20:48
 1/9 daridohajnalig válasza:
100%
Nappal nemigazán.
2014. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
délután 2 körül
2014. máj. 4. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
A kaját inkább máshol vedd meg és egyenesen menj a metróhoz. Ha félsz, az önmagában is fephívja ràd a figyelmet
2014. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem félek , mert anyuval sokszor voltam már és a kajálda 2 méterre van a metrótól meg semmi csak ki szeretném próbálni egyedül. Egyébként egyedül járok-kelek a városban és ha szürkületkor a 8. kerületben nem volt semmi (még télen ) akkor nem hiszem hogy pont itt fog valaki elvinni és eladni a szerveimet határon túl , de kicsit izgultam
2014. máj. 4. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
ha mégis történés lenne állcsúcsra üss és futás közben csak akkor nézz hátra ha szemből már van szemkontaktus egyenruhás rendőrrel
2014. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Nyugati aluljárója mindig forgalmas. Ráadásul vagy rendőrök posztolnak ott, vagy kurvâk, vagy mindkettő. Utóbbiakra nyilván figyel egy "privát biztonsági szolgálat", akik távol tartanak minden kockázatos figurát. Önszabályozó rendszer ez, semmilyen bántódásod nem fog ott esni, főleg nem nappal.
2014. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Nem hiszem, hogy kockázatosabb lenne, mint Budapest sok másik pontja, de ha fél, az célponttá teszi.
2014. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb. semmi, én főleg éjszaka járkálok arra, de se nappal, se éjszaka nem volt semmi. Csak kerüld ki a kéregetőket, meg ne állj szóba senki idegennel.
2014. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké köszi! Mindenkinek ment a zöld kéz!!!
2014. máj. 5. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!