Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mostmár sosem fogok többet...

Mostmár sosem fogok többet látni egyetlen vonalon se Ev/3-mat? A megvilágosításon és a hangon kívül van különbség egy szépen felújított Ev és egy Alstrom között?

Figyelt kérdés
És tervezik a hármas vonal felújítását. A szerelvényeket cserélni fogják? Nem lett volna olcsóbb a kettes vonalhoz Oroszországtól venni modernizációkat, mint zsírúj metrókat venni?

#2-es metró #Alstom #Ev/3 #MMZ #Ev/81
2014. máj. 8. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Hangon azt értem, hogy halkabb.
2014. máj. 8. 19:38
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, én speciel ma is Ev3-assal jött haza az irodából és nem úgy tűnik, hogy a közeljövőben eltűnnének ezek a csöcslámpás csodák az M3 vonalról.
2014. máj. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__5..


Miért kérdezed meg minden hónapban? Az Ev3-asok egyelőre járnak, és egy darabig még járni is fognak az M3-as vonalon. Milyen "modernizációkat" lehetne venni szerinted ezekhez 30-40 éves szerelvényekhez? A csehek is csak a 81-eseket újították fel, az E sorozatot dobták a kukába.

2014. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eddiboy, nem elég, hogy a kérdező állandóan felteszi ezeket a kérdéseket, ez ma landolt a postaládámban:


"Az üzenet küldője: -Anonymus-

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 14:51

Az üzenet szövege: Ezekről a metrókról, látom, csak annyit tudsz, hogy kigyulladtak. Ez, barátom, ez nem abból ered, hogy régiek. Nem is a karbantartás hiányából. Elmondom: Vandálok gyújtogatták őket. Technikailag teljesen hibátlanok, kívülről néz ki egy-kettő furán.


Reméled, hogy kigyullad alattam egy ilyen metró?

És te ezután még embernek merészeled nevezni magadat, te farok?"

2014. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez bizony, ez landolt. Kérdeztem valamit, és senkinek nincs semmi köze ahhoz, hogy én miért és mit írok ki.


Kiírtam, válaszoljanak rá, ha nem tetszik, kinyalhatod a seggemet.

2014. máj. 13. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: -Anonymus-

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 08:32

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mostmár sosem fogok többet látni egyetlen vonalon se Ev/3-mat? A megvilágosításon és a hangon kívül van különbség egy szépen felújított Ev és egy Alstrom között?

"Eddiboy, nem elég, hogy a kérdező állandóan felteszi ezeket a kérdéseket, ez ma landolt a postaládámban: "Az üzenet küldője: -Anonymus- Az üzenet.."

Az üzenet szövege: Lennél szíves kinyalni a seggemet? Kérdeztem valamit, ha nem tetszik, akkor húzhatsz innen a bús pics*ba. Nem kell minden sz*rra válaszolni. Gondolkodj, és lehet, hogy rájössz, miért írtam ki a kérdést.

2014. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kinnvagy napiszaron hülyegyerek! :D

Kinek mi köze van ahhoz, hogy én milyen kérdést írok ki hova?

A következő húzásod után mész a moderátorokhoz.

2014. máj. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!