Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az egy évi 16 útra alkalmas...

Az egy évi 16 útra alkalmas nyugdíjas utazási kedvezmény Budapesten tértivevénnyel kerül kézbesítésre, vagy csak bedobja a postás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem érkezett meg, nem kaptam meg, jövőhét végén utaznék oda vissza kb 500 km-ert, ami ugye nem mindegy vasúttal, hogy 10%-ért veszem a jegyet, vagy 100%-ért. A nyugdíjfolyósítási igazgatóságnál azt mondták, hogy tértivevénnyel küldték,ha elveszett, menjek el a rendőrségre, jelentsem, kérjek igazolást és ezzel az igazolással menjek vissza hozzájuk. Jelenleg külföldön tartózkodom. Fiam el tudná intézni meghatalmazással ezt nekem jövőhét folyamán? Aki esetleg járt már így, kérem segítsen!
2014. máj. 15. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyósomét simán ajánlott küldeményként hozta legutóbb a postás.
2014. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meg tértivevénnyel küldik, akkor azt is látják hogy nem vetted át, mert nem kapják vissza a tértivevényt.
2014. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ajánlottan vittük, mindenképp alá kellett írni, viszont tudakozni a feladónak kell, jelen esetbe a Nyugdíjfolyósítónak...
2014. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Be kellett jelentenem a rendőrségen, ők kipostáztak egy jegyzőkönyvet (nem tudom, miért nem adták át személyesen, no mindegy) ezután fiam ment érte, egy 2 tanú előtt megírt meghatalmazással, amin rajta volt a nevem, szül. idő, hely, édesanyám neve, lakcímem, szig számom, valamint mindenki másé is, a törzsszámommal együtt. Mindezekkel kb 25 perc várakozás után 10 perc alatt kapott egy új példányt a fiam. Ha valaki így járna, remélem segítettem
2014. máj. 31. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!