Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » álltalában hány orakor kezdik...

álltalában hány orakor kezdik a buszsoförök a délelöttös müszakot hánykor kelnek reggel? :

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Kelni: változó.. ;) Kezdés:2-3 hajnalban
2014. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszzi am helyijáratra gondoltam
2014. máj. 17. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kelés attól függ hogy be kell-e mennem a buszomért a telepre vagy nem.

Ha be kell érte mennem akkor olyan 3 kor már kelhetek, mert akkor autóval megyek be a telephelyre ami innen 15 perc autóval, mivel nem keresztezi a pályaudvart ahonnan általában indulok.


Ha nálam van a busz akkor fél 4 kor kelek.

Kezdés nálam hajnali fél 5 kor van mindig, mivel legtöbbször vagy a szomszéd faluba megyek ami a pályaudvartól durván 20-23 perc ami nem elég vészes.

Ha távolabbi városba megyek, ez inkább helyettesítésnél fordul elő akkor már hajnali 3 kor indulhatok el a busszal üres járatba hogy beérjek.

Szerencsére ha ilyen van akkor nagy buszt kapok de azt elhozhatom magammal hogy ne kelljen azért fél órákat autózgatnom hogy időbe beérjek hogy onnan tudjam kezdeni a műszakot.


Amikor kezdő voltam a sima Volánnál akkor aranyéletem volt gyakorlatilag, mert igaz hogy nagy távolságot kellett tennem, de a buszt mindig megkaptam szerencsére, és mindig az innen nem messze lévő pályaudvarról kellett indulnom hajnali 4 kor. Azt szerettem az jó volt.

2014. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komolyan megengedik, hogy hazavidd a buszt, amit vezetsz, és a cég tulajdona, a házadhoz? Sose hallottam még ilyenről...
2014. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok buszvezető, de itt Borsodban gyakran látni Miskolctól távol eső falvakon hogy kint parkolnak a buszok. Úgy gondolom a Borsodvolánnál bevett szokás.
2014. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Agria volánnál is a nem egri buszsofőrök általában hazaviszik a buszt. Csak az egri illetve a környékbeli sofőrök buszai vannak a telepen.
2014. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt Szabolcsban is gyakran látni vidéken házak előtt parkolni buszokat. Itt is hazaviszik, hisz reggel onnan indul majd az első járat mondjuk a megyeszékhely felé.
2014. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt Somogyban is egy faluban már vagy 15 éve egy háznál gyakorta szokott busz állni.
2014. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!