Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gyöngyösön tényleg át akarják...

Gyöngyösön tényleg át akarják helyezni a buszállomást? Mikor? Miért? Miért nem a vonatállomáshoz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy most valahová a 3-as főút mellé akarják tenni az új gyöngyösi buszpályaudvart. Igaz ez? Pedig ott már van a Toronyház megálló stb. Régen úgy hallottam, hogy a vasútállomás mellé akarták tenni, aminek sokkal több értelme lenne, akár a busz-vonat közti átszállások miatt is! (Szerencsére túlélte a csonkítást a Gyöngyös - Vámosgyörk vasútvonal!) Amúgy miért van az, hogy mindent a város déli részére akarnak tenni (Tesco, Obi, Lidl, Penny stb.), az északi oldalon meg csak egy Spar van (pont a legdrágább bolt), pedig nem csak a Nyolcvanasban és környékén laknak emberek? Visszatérve, mit tudtok az új buszállomásról? Mikorra várható és pontosan hová fog kerülni? Nincs esély északi helyre? Vasút mellé, mint pl. Kecskeméten is? (Ez az új trend és pl. az átszállások miatt logikus is lenne ide létesíteni egy nagyobb közlekedési csomópontot... Az iskolák is inkább északon vannak: fősuli, gimi, szakközép...)
2009. dec. 28. 22:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én nem értek vele egyet!Az előttem lévőnek igaza van!Gondold el most a 20emeletesben laksz...10-20perc és ott vagy ha fenn a víztoronynál 20-25percés ott vagy de ha leteszik a bánatba akkor már a víztoronytól 1órára lesz...a 20 emeletestől ugyanúgy 20percre...+gondoj bele abba is, hogy akkor a vasút full csődbe megy és a síneket felszedik...mielőtt még valaki azt mondaná hogy mind1 a vonat nem ér semmit akkor most közölném, hogy de igen! ha sok csomagod van esetleg biciklid ami nyáron elég sűrű akkor baszhatod a buszt! Termszetesen a vonatnak is vannak hátrányai:késések==>csatlakozások "elvesznek" És az obival sem értek eggyet mint ahogy anno a tescoval sem!!Mindent be lehet szerezni a városban kicsit drágábban de 100x jobb minőségben mint a tescoban. az obi ugyanígy ugyanez csak talán a minőség kicsit jobb mint a tescoé.........
2010. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Üdv!


Úgy volt, hogy idén talán lesz belőle valami, de egy sofőr ismerős úgy informált, hogy mégsem. Elvileg a mostani pályaudvar már kicsi (?). Ami érdekes, mert a 4 salak pálya szerintem kisebb, mint a pályaudvar mostani mérete. Nem értem, ha már esetleg áthelyezik, miért nem a vasút mellé, ott van bőven hely, mind a két oldalán.


Ám nem hiszem, hogy bármelyik iskola is jobban járna, ha áthelyeznék. Minden iskolásnak szopóka lenne.


Arról nem is beszélve, hogy ha majd kiesik a központból, még rosszabb lesz a közbiztonság, ami így is tré, hogy a központban van.

2010. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!