Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Létezik módszer olcsó utazásra...

Létezik módszer olcsó utazásra, ha valaki havonta csak 8napot használja a tömegközlekedést?

Figyelt kérdés
De egy napon viszont 4szer kell felszállni tömegközlekedésre.. Így a jegy is drága.

2014. máj. 21. 11:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és ezek a napok nem egymást követik..
2014. máj. 21. 11:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha Budapestre érted a kérdést akkor egy tipp:

[link]

Ez 5 nap 30 napon belül.

2014. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bicikli?
2014. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, Budapestre értettem.

Köszönöm, meggondolandó..

Bárcsak 10-15 napra szólna ennyiért! Mert úgy lenne fer, ha a havi bérlet árához viszonyítunk..

2014. máj. 21. 11:42
 5/10 A kérdező kommentje:
A bicikli olcsó megoldás ugyan, de megerőltető munkát végzek és messzire kell utaznom, tehát az már sok lenne.. És így is fél 4kor kell kelnem, hogy tömegközlekedéssel utazom..
2014. máj. 21. 11:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez így is elég fair, 910 forint/24 óra. A napijegy meg 1650. Én is ezt veszem tartalékba, mert alapvetően bringázok.
2014. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem van még 3nap, amit ha jeggyel oldok meg, akkor már ott vagyok, mintha egy havi bérletet vennék.
2014. máj. 21. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:
A maradék három napra is vehetsz ilyet. Azaz egy hónap alatt elfogyasztasz 1,375 darab 5/30-as jegyet (7280 forint), semmi sem tiltja. Olcsóbb mint a havibérlet és ha valamelyik nap mégsem használod, még nyertél is. Ha a bringa kizárva akkor más tényleg nincs, én is sajnálom. Remélem azért segítettem.
2014. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

veszel 2db vonaljegyet és odaállsz a lyukasztó mellé, innentől megállás nélkül forgatod a fejed, ha ellenőr jön leszállsz/ lyukasztassz/arrébb mész ahogy gondolod (nem tartóztathat fel), ha közteressel (a barmok láthatóságiba vannak hogy a vak is egyből észrevegye őket) jön bedugod a lyukasztóba a jegyed és kész. Ha nem metrózol ez a módszer úgy 2 évig ki fog tartani a 2 jeggyel. úgy hívják: bliccelés. Kis gyakorlattal elsajátítható, a budapestiek által közkedvelt bérletfajta.

előnyei közé tartozik továbbá az ébresztő hatás (spóroltál is egy reggeli KV-t), adrenalint ad (más ezért vidámparkba megy!), és tetemes összegek megspórolása. akárhány jegyet veszel nekünk a raktárba ugyan úgy nincs alkatrész, a ruháink is mindig egyre hitványabbak, és még az utazásimat is b.nak kiállítani mióta... tehát ne költsd feleslegesen a pénzed, nem lesz jobb tőle semmi.... üdv a cégtől..

2014. máj. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm szépen! :)

Üdv, a csóró nő.. :)

2014. máj. 23. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!