Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért jár sok busz Pécsen?...

Miért jár sok busz Pécsen? Nagyon zajosak!

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Azért, hogy téged idegesítsenek.
2014. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is gondoltam. Először kicsit paranoid dolognak tartottam, de most, hogy te is megerősítettél ebben, lehet, hogy van benne valami. Nem tudom, mit tegyek.. Mindenesetre köszi! Ment a zöld kéz! :)
2014. máj. 22. 22:13
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert nem mindenkinek van pénze autóra, és a tömegközlekedés gyorsabb mint a bicikli és olcsóbb mint az autó. Ha neked kéne naponta buszozni téged sem zavarna.
2014. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na de elég lenne 20 percenként egy járat is, nem? 5 perc alatt 9 busz ment el a környéken. Számoltam! Kicsit túlzásnak érzem.
2014. máj. 22. 22:21
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem biztos hogy az összes busz ugyanarra megy. Lehet épp rossz időpontot fogtál ki amikor 9 busz épp egyszerre ment el előtted 9 irányba. Látnál egy pesti buszterminált, percenként mennek buszok de egyik sem ugyanarra.
2014. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

"5 perc alatt 9 busz ment el a környéken"

Azért megnézném, amikor az 5 perc alatt elmenő 9 busz utaslétszámát feltuszkolod egy 20 percenkénti járatra...


Ilyen agyatlan kérdéséken azért eléggé el tudok csodálkozni.. :D

2014. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerinted mind a 9 busz tele volt? Van, amiken 4-5 nénike utazgat. 1 buszon elférne a 9 busz utasának a fele. 2 busszal el lehetne intézni az egészet!
2014. máj. 23. 12:19
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Végülis... Az esti Budapest-Pécs vonat is felesleges, mert csak 20-an utaznak rajta. Igaz, ha nem megy, akkor nem lesz miből kiállítani a reggeli Pécs-Budapest vonatot, amin meg 537-en lennének. De ez nem szempont :D


Hidd el, aki az adott járatot megrendeli és aki közlekedteti azok végeznek különféle gazdasági és társadalmi hatékonysági vizsgálatot/számításokat. Bízd ezt rájuk, ne agyalj ezen feleslegesen :D

2014. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát nem agyalnék, ha nem lenne rettentő idegesítő az állandó nyikorgás meg a kompresszor levegőengedő hangja. :)
2014. máj. 23. 13:13
 10/16 anonim válasza:
Helló! Nagyon is örülök, hogy nem 20 percenként járnak a buszok. Attól, hogy neked autód van, másnak nincs és örül, hogy 5 perc alatt 9 busz megy el, nem kell órákat állni a buszmegállóban. Mindenki örül, hogy sűrűbben járnak a buszok. Ha zajos találod őket, költözz tanyára :P
2014. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!