Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért jár sok busz Pécsen?...

Miért jár sok busz Pécsen? Nagyon zajosak!

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 21:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Különös. Azért, mert rohadt irritálónak találom a buszokat, olyan dolgokat tulajdonítotok nekem, amit ti találtatok ki, sehol sem.hangzott el, de még nem is igaz. :D Az fel sem merült, hogy én GYALOG járok majdnem mindenhová, és inkább sétálok egy órát, minthogy felszálljak a szutykos buszra. És most lehet fikázni a 'milliomos, Audival járó elkényeztetett' kérdezőt.
2014. máj. 26. 03:02
 12/16 anonim válasza:
Nem értelek. Ez egy megyeszékhely, Dél-Dunántúli régió központja. Szerintem így elég érhető, hogy 5 perc alatt 9 busz megy el. Úgy hogy nem is tudjuk, hogy csak a LükeBusz járatait, vagy távolsági buszokat is beleszámoltad.
2014. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A helyi járattal van bajom! Nem a távolságiakkal! Minden percben megy egy rohadt helyi járatos. Van amikor félpercenként!
2014. máj. 27. 18:35
 14/16 anonim válasza:
Biztos olyan helyen laksz amit sok járat érint. De a tüke busznak is írhatsz e-mailt, asszem a honlapjukon kint van, hogy a menetrenddel kapcsolatba lehet írni javaslatokat.
2014. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is tudtam! Máris intézkedem! :D
2014. máj. 28. 20:58
 16/16 anonim válasza:
Most mit rinyálsz?Én a főút mellett a lakom, az erkélyem a négysávosra néz.Elhiszed hogy itt több kocsi meg busz elmegy?Mégse zavar,meg lehet szokni.
2014. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!