Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A tavalyi 2013-as bkv tömböt...

A tavalyi 2013-as bkv tömböt még lehet használni vagy cserélni vagy márciusig lehetett csak?

Figyelt kérdés

A 2013 előtti évekből valókat tudom hogy addig lehetett cserélni de a tavalyit nem tudom.

Itt olvastam hogy az ameddig a rajta szereplő ár érvényes + 12 hónap.

[link]

De azért megkérdezem, az a tuti.


2014. máj. 25. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a rajta szereplő ár még érvényes, így szerintem egyértelmű..
2014. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem az ár a lényeg, hanem minden jegy az évben és következő évben használható.

Tehát igen.

2014. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem az ár a lényeg, hanem minden jegy az évben és következő évben használható. "


Akkor csak a te kedvedért:


"A 2013-ban vagy 2014-ben váltott, kinegrammal vagy biztonsági fémszállal védett, egyszeri utazásra érvényes, vonaljegy típusú jegyek (vonaljegy, helyszínen váltott vonaljegy, 10 darabos gyűjtőjegy, átszállójegy, metrószakaszjegy, környéki helyközi vonaljegyek, hajó vonaljegyek, nosztalgia vonaljegyek) az áruk változásáig, majd ezt követően még egy évig felhasználhatók."


Csak a te kedvedért rövidítve:

"A 2013-ban vagy 2014-ben váltott, kinegrammal vagy biztonsági fémszállal védett, egyszeri utazásra érvényes, vonaljegy típusú jegyek (...) az áruk változásáig, majd ezt követően még egy évig felhasználhatók."

2014. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!