Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Közvélemény Kutatás. Melyik a...

Közvélemény Kutatás. Melyik a budapesti kedvenc villamosod?

Figyelt kérdés

Válaszodat indokold is légyszi!


Nekem a Ganz Ipari és KCSV7, mert azokat mindig is szerettem, szépek, igaz, néha megbízhatatlanok, de akkor is... Legjobb magyar villamos. a másik a TW6000. hasonlít a ganzra. de nagyon jó, hogy kb semmi hangja nincs!



ÉS az is szép villamos.

ha véleményem nem tetszik, mondd csak meg, kulturáltan .


amiket nem szeretek: TÁTRA... csak a nyitható alsó ablak jó benne, de amúgy.. ronda, nyikorog, időnként hangos, sok a búgás benne, meg mikor a fok gyem kijelző átíródik, borzasztó....



2014. jún. 9. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a kedvencem amelyik megy és nem robban les :) Nem szoktam szeretgetni a villamosokat. Najó, a TW-ket szeretem mert kellemes hangjuk van, a combin meg van klíma.
2014. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 without válasza:
a siemens combino-ban az tetszik hogy teljes egészében átjárható és a légkondi sem hátrány, viszont egyszer amikor a külső kerületekben mászkáltam és ott láttam régi leharcolt típusokat talán pont TW-k voltak azok annyira nem tetszettek én inkább a metrokat szeretem
2014. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és Alstom vagy Ev vagy 81 717? :)
2014. jún. 9. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont a Tátra jön be. Eddig többször állt meg ICS ha utaztam mint Tátra. Kívülről tényleg csúnya, de cserébe tágas belső hatása van, Jók a nyitható ablakok, a végében is jó állni, és még az ajtaja is kellemesen szélesnek tűnik.


Bár összességében annyira mindegy, utazni ugyanolyan mindegyiken.

2014. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Muki tetszik, lehetőleg hóseprő nélkül.

Viszont a Bengáli nem szimpatikus, hiába van Bp.-i múltja az száműzött típus.

2014. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 without válasza:
kérdezőnek: én ilyen szempontból orosz barát vagyok és a régi öreg veteránok mellett voksolok az alstomok helyett én az Ev-k gyártójától rendeltem volna 81-740-741-eseket, főleg mert hallom hogy elég sok gond van velük pl a kerekük gyorsan kopik, attól még hogy csili-vili nyugati attól még nem feltétlenül jó is az oroszok meg már bizonyítottak és még ma is mennek
2014. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tátra :)
2015. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 macska28 ***** válasza:
81%
Én a jelenleg is forgalomban lévő villamosok közül szinte mindegyiket szeretem, kivéve a Combinokat, mert azokon kevés az ülőhely. Nem értem, mi a gond a Tátrával, mert felszereltségét tekintve nagyon jó, szerintem nagyon tágasak és még kívülről is szépek ( ahhoz képest, hogy a 70-es években tervezték őket ), A Fok-Gyem kijelzőkkel meg nem tudom mi a gond, azt csak késöbb építették beléjük, és a semminél az is jobb. TW6000-eseket nem annyira szeretem, az utasterük már 20-as években is ósdinak számított volna, nem hogy 21. században. Kényelmetlen, és belülről randa. A kedvenceim a KCSV és a CAF az utóbbi nagyon modern.
2016. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!