Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyáron váltható távolsági...

Zsebvirág kérdése:

Nyáron váltható távolsági tanuló bérlet?

Figyelt kérdés
Dolgozni kellene bejárnom közel a sulihoz, de nem gyakorlat

2014. jún. 10. 19:51
 1/4 anonim válasza:
Váltható. Ha a diákigazolványodon van 13/14-es tanévre érvényes matrica. Az aug 31.-ig jó.
2014. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az van, október 31-ig jó. :)


Még 1 kérdés...


Azt tudom, hogy csak bérletváltó kártyával váltható bérlet viszont nekem olyanom nincsen, mert az önkormányzatomnál adták mindig a bérletet, viszont nyáron nincs bérletosztás csak a tanévtartalma alatt. Hol kérhetek bérlet váltó kártyát?

2014. jún. 10. 21:16
 3/4 reptoid ***** válasza:
Ha volánról van szó, akkor bérletpénztárban. Kérnek érte vagy 40 Ft-ot, legalábbis nálunk.
2014. jún. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ok, még 1 kérdés... :D


Az a bonyolító tényező van, hogy a lakóhelyemen csak ritkán megy busz, azzal nem tudok bejárni dolgozni, mert egy példa, 4 vagy 5 óráig dolgoznék viszont az utolsó busz fél 4-kor megy el viszont egy közeli faluba jobb a közlekedés, ezért már évek óta az ottani busszal járok. Viszont az ugye nem lakóhely szerinti viszonylat és korábban bérletpénztárban még útvonal igazolást sem adtak arra a viszonylatra, tehát feltételezem, hogy bérletváltót sem adnak. Ugye eddig az önkormányzatomnál kiadtak arra mindent, de most azok nem dolgoznak szóval hol tudok arra a viszonylatra bérletváltót szerezni ami nem a lakóhelyem szerinti? Tudom, hogy bonyolult kérdés :D

2014. jún. 11. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!