Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Zalaegerszegen melyik helyi...

Zalaegerszegen melyik helyi járatos busz lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés
Pénteken délelőtt 10 órára ki kellene jutnom a zalaegerszegi Aquacityhez, de nem tudom, hogy a Vizslaparktól melyik busszal juthatnék ki a legegyszerűbben. Előre is köszi a választ! ;)

2014. jún. 10. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Aquacity-hez egyedül a ságodi - 5-ös viszonylat - járattal jutsz ki. A Vizslaparktól szépen elsétálsz a Kovács Károly térig vagy az autóbusz állomásig. Az állomásról 9:25-kor indul egy 5 vagy 5Y jelzésű autóbusz a 15-ös kocsiállásról. Ez a busz 9:27-kor ér a Kovács Károly térre, ott is felszállhatsz. Ez a járat felmegy az Aquacity-hez is, tehát közvetlenül a bejárat előtt szállhatsz le. Kb. negyed óra az út, 9:40 körül már ott lehetsz. A busz be fog menni Neszelébe is, ne ijedj meg, ha megfordul és ugyanazon az útvonalon elindul vissza. A ságodi elágazónál el fog kanyarodni Ságod, illetve az Aquapark felé.
2014. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tévedtem, csak a visszaúton megy be Neszelébe a busz.
2014. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!