Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kedves 22-es busszal (Budapest...

Kedves 22-es busszal (Budapest-Budakeszi) utazó diákok. A kiegészítő bérleten nagyon nézik a diákigazolvány számot?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy gyakran üresen hagyjátok a rablikát? Vagy a fokozott ellenőrzés miatt mindenki jó gyerek és kitölti.

2014. jún. 15. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

A rab likát? Ez elég gusztustalanul hangzik :D

A helyes szó a rubrika, amire te gondolsz.

Amúgy meg töltsd ki rendesen, ha már van bérleted. Miért kockáztatnál egy teljesen jogos 16 000 Ft-os büntetést? Nem is értem...

2014. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javítást, igen valóba a rubrika szó az amire gondoltam, csak nem ezt írtam. Talán még homályosan látok...


A dolog nem ilyen egyszerű...

2014. jún. 15. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb tisztelettel kérdező, ez pont ilyen egyszerű. Veszel bérletet és ráírod a számot, mert csak úgy érvényes. Vagy bevállalod a bliccelést, de akkor nincs sírás-rívás, hogy "aszemétellenőrmegbüntetett".

Ez ilyen egyszerű.

2014. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pár hét és úgyis bevezetik az új rendszert hogy vásárláskor meg kell adnod az igazolványszámot hogy helyben ráírják a pénztárnál. Innentől a kérdés értelmetlen.
2014. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm kedves válaszolók. Még egyetlen kérdésem lenne hozzátok. ha még látjátok.

Ti beleestek abba a kategóriába amit fent említettem? (diák...)

2014. jún. 15. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogy valaki diák vagy sem, ugyanis a felnőtt bérletre is kell számot írni.
2014. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, kitöltöm. Különben 16 ezret kockáztatnék - ennyit nem ér meg nekem az, hogy időnként mondjuk cserélgethessem valakivel a bérletet. Nem jósàg, hanem ész kérdése ez
2014. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki nem egy semmirevaló kutya, aljas csaló, az kitölti.
2014. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!