Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » IC-re a helyjegyet ki lehet...

IC-re a helyjegyet ki lehet cseréltetni, hogy másik kocsiba szóljon?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Kicseréltetni lehet, de nem lehet meghatározni, hogy hova szóljon. Cserélni meg max indulás előtt fél-1 órával lehet. (már nem tudom melyik :D)
2014. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a pénztárban sem tudják megcsinálni azt, hogy másik kocsiba szóljon?
2014. jún. 18. 13:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, oda adnak ami a soron következő.
2014. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hááát ez nagyon jó....
2014. jún. 18. 13:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ülj be akárhova, a kutya nem szokta nézni, csak 1-2 kötekedő ember van, aki megreklamálja, hogy a helyén ülsz. A lényeg, hogy a pótjegy meglegyen, ha a kaller kérdezi, ültek a helyeden és csókolom. Csináltam már olyat, hogy fogtam magam és odébbültem, mert aki szemben volt velem, végig pofázott a telefonján elég irritáló stílusban. Senki nem szólt érte.
2014. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
kötekedő ember??? Szóval kötekedő vagyok, mert a párommal egymás mellé akarok ülni, és nem fogok máshova ülni, mert valaki beült a helyemre...
2014. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

Mindegyik kocsi ugyanolyan, az pedig úgyis majd a vonaton derül ki, hogy idegesítő-e a szomszédod.

Szóval nem értem, miért nem mindegy, hogy mondjuk a 18-as, vagy a 21-es kocsiban ülsz-e :D

2014. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Mindegyik kocsi ugyanolyan"

Na ezt honnan szedted? :D

2014. jún. 18. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

"Mindegyik kocsi ugyanolyan"


Ez nem teljesen így van. Nyíregyháza-Keleti IC-n egy fülkés kocsiba kaptam helyet, míg a többi kocsi hagyományos termes volt. Ezzel önmagában nem is lett volna semmi gondom, mert természetesen nem a személy és "gyors"vonatokon megszokott, lepukkant vacak volt, hanem olyan, amilyet az ember egy IC-től elvár. Csakhogy az említett fülkés kocsiban nem volt wifi (2014-ben már a személyvonatokon is elvárható lenne ez, nemhogy egy IC-n). Fogtam magam, átültem a termesbe, amikor egy új felszálló meg szólt, hogy a helyén ülök, átültem egy másikra.

2014. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os. Egy teljesen absztrakt felvetésbe is belekötöttél, ellenben a kérdésre nem nem is válaszoltál. Gondold végig, nem segítek... :D

Egyébként természetesen ha valaki ilyen, átengedem a helyét, mert a fene fog vitába szállni ilyen hülyeségen. Csak jártam már úgy is, hogy az én helyemen is eleve más ült... Moeg az IC kocsik sokszor szinte üresek, bőven szokott hely lenni, de ha valakit az tesz boldoggá hogy egy adott számú helyen ülhet, én ugyan nem rontom el az örömét. :D

2014. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!