Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elképzelhető, hogy rossz a...

Elképzelhető, hogy rossz a elvira. Mav-start.hu?

Figyelt kérdés

Elképzelhetetlennek tartom, hogy ne tudjak csak egy vonattal eljutni Dombóvárra átszállás nélkül, és egy órával hosszabb legyen az út mint szokott.

Télen, meg 2 hete is minden páratlan órában ment vonat Pécsre, de megállt Dombóváron, Ic-vel mentem.

Most meg csak egyetlen vonat menne?

Ha meg rosszul keresem, nem tudom, hogy ronthatok el most máskor meg sose.


2014. jún. 25. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Iskolaszünet idején más a menetrend.
2014. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ennyire? Hogy ne lehessen odajutni? 1db vonat menjen csak egy nap alatt? ugyan annyi km de egy órával több? bizom, hogy frissitik és jo lesz, ha nem akkor nem tudom mit fogok csinálni :S, stoppolok :)
2014. jún. 25. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
esetleg ha elárulnád honnan szeretnél utazni...
2014. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
VI.23-VII.12. között Sárbogárd-Dombóvár és VI.23-VIII.29. között Dombóvár-Kaposvár átszállásos vágányzár van érvényben. A fenti szakaszon vonatpótló autóbuszok közlekednek (Szárazd és Sáregres esetében ez még egy átszállást jelent az elágazástól a központig közlekedő kisbuszokra).
2014. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már tudom én is, hogy valami a vonalon nem stimmel és sajnos nem az oldal rossz. :(

Amúgy Pestről mennék

2014. jún. 25. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Sárbogárdon vonatpótlóra kell átszállni, vágányzar van.
2014. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!