Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire ijednétek meg,...

Mennyire ijednétek meg, amikor egy egy közzel 200kmh sebességgel haladó vonaton ablak mellett ültök, s szembe mellettetek is elhúz egy 200kmh sebességű vonat?

Figyelt kérdés

Épp vonaton ülök, s folyton ez történik.

Megmértem gpssel, amin ülök 203 kmh-t is elért néha.


2014. jún. 27. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol ment ez a vonat? Sajnos nem Magyarországon.

De a 200 az még nem is sok a francia meg a japán 3-400 km/-hoz képest.


Amúgy valóban ijesztő lehet, mert nagyon hirtelen történik.

2014. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anglia, York és Leeds között
2014. jún. 27. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Különösebben nem ijednék meg. Vasút ez, nem Indycar. Azért engedik, mert biztonságos.
2014. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyire sem mert semmi ijesztő nincs benne. Utaztam már gyorsabban is.
2014. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első néhány alkalom szerintem is ijesztő lehet. Mivel még nem utaztam ilyen vonattal, valószínű én is megijednék.
2014. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi extra nincs benne. Elsuhan és ennyi.
2014. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a légnyomástól egy nagy csattanást hallani, meg látszik egy villanás (enyhe elsötétedés az eltakart fény miatt), s el is ment.
2014. jún. 30. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
nemetorszagban is van. elészér nagyon megijedtem,volt h peronon alltam es ugy jott a vonat,azt hittem lefuj onnan. mikor felszalltam az is ijeszto volt amikor indultunk,gyorsultunk vagy mellettunk ment el varatlanul. de mar megszoktam,es tok jo,kocsival mennenk ennyivel ott felnek. foleg mikor vasuti atjarohoz kozeledve,nyomjak azt a k....tt hangos dudat. na en attol is fraszt tudok kapni.
2014. júl. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!