Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok átjutni a zuglói...

Livia0105 kérdése:

Hogyan tudok átjutni a zuglói vasútállomástól a Keleti pályaudvarig a lehető leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Átszállás miatt kb. 20 percem lenne eljutni az egyik helyről a másikra. A vonatom (elméletileg) 7:49-kor érkezik Zuglóra, a 7E jelzésű busz menetrendjét néztem eddig, ami 7:53-kor indul a Thököly és a Hermina út kereszteződéséhez közeli megállóból (valami építkezések miatt). Mennyire lehetséges kivitelezni, h 4 perc alatt átérjek a buszmegállóba és utána elérjem a Keletiből 8:10-kor induló vonatomat? :D Vagy ha tudtok EGYSZERŰBB megoldást kérlek segítsetek! Köszi előre is :)
2014. júl. 1. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A rendelkezésre álló infok alapján ez a legegyszerűbb. AZonban nem tudjuk, hol áll meg még Pesten a Keletiből menő vonat.
2014. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Simán kivitelezhető. A 6/7/8-as buszok mindegyik a Keleti felé megy és meg is áll ott.
2014. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Aha, főleg a 6-os..


Szóval neked bármelyik busz jó, ami onnan indul. 5, 7, 7E, 8, 107, 112, 133, 233.


Azonban ha késik a vonatld, akkor necces. Vannak jobb lehetőségek is, ha a Keletiből induló vonatod megáll még valahol. Kelenföldet az M3 és M4 metrókkal érheted el Kőbánya-Kispestről, egyértelműen rövidebb útvonalon. Kőbánya felső pddig gyalog is 15 perc Kőbànya alsótól, tehát ez is opció.

2014. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! :) Azért maradtam a 7E-nél mert az elméletileg gyorsított járat és Zugló meg a Keleti között már nem áll meg, másrészt ha azt figyelem, h 7:49kor vagyok fent vonattal, ehhez igazodva a legjobb a 7:53as indulás. (végigzongoráztam a többi busz menetrendjét is) Csak igen, számolnom kell az esetleges késéssel is (akár 10-15 perc is sok lenne), meg az egyéb nem vár tényezőkkel, úgy már nálam neccesnek számít a dolog :). Keleti után már nem áll meg így sajna azt az opciót nem tudom megjátszani... A legbiztosabbnak azt láttam ha kinézni egy Keletiből később induló vonatot, csak jó lett volna odaérnem hamarabb az úticélomhoz
2014. júl. 1. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:

" h 7:49kor vagyok fent vonattal, ehhez igazodva a legjobb a 7:53as indulás"


Moldova óta tudjuk

"a menetrend azért van, hogy tudjuk mennyit késnek a vonatok"

Ez a BKV/BKK járataira fokozattan érvényes.

2014. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez így van, ezért is szerettem volna valami gyors megoldást keresni, mert tuti késni fog a vonat is, a buszok se pontosak, ezt figyelembe véve, mégis hogyan érhetek át kevesebb, mint 20 perc alatt... de kerestem inkább egy másik megoldást. Szóval köszi még egyszer mindenkinek, MEGOLDÓDOTT a problémám! :D
2014. júl. 1. 21:28
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

"Aha, főleg a 6-os.."

Jogos, mellényomtam, 5-öst akartam :D

2014. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem irta senkisem, hogy az 1-es villamos pálya felújítási munkálatai miatt a megálló kicsit előrébb lett helyezve, ott is számolni kell pár percet még át gyalogol az ember. Ha késik a vonatod akkor kicsit necces amúgy simán megoldható gyakran rohanok, Zugló és Keleti közt ha minden rendben van akkor szépen nyugodtan átlehet érni ha vonatod késik akkor van gáz én a keletibe már úgy szoktam rohanni hogy majd kiköpöm a tüdőm. Azzal fölösleges foglalkozni melyik busz jön, mind a keletibe visz az elsőre szállj, ha nem jön másik (pl a 7-es mögött ott a 107-es vagy 7E-s). De ha környéken sehol semmi csak mondjuk egy 112-as akkor ne várj arra még jön egy 7E-s mert sok időt elvesztegetsz.
2014. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most olvastam hogy megoldódott akkor már mind1. De nyugodtan bevállalhattad volna, én 2 hetente járok Kecskemétről Miskolcra. Nekem is ugyan ennyi időm van átérni még nem maradtam ott :)
2014. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért is bizonytalanodtam el, mert áthelyezték a megállót és nem tudtam, h időben mennyi kiesést jelent amíg a zuglói állomástól átérek a buszmegállóba (megint csak figyelembe véve a vonat késését) :D mind1, az újonnan kinézet vonattal szép nyugisan lesz időm átérni és biztos nem kerülök a "tüdőm majd kiköpöm" szituba véletlenül sem :D köszi azért, h leírtad :)
2014. júl. 3. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!