Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tatabányai buszvégállomástól...

Tatabányai buszvégállomástól messze van az Előd Vezér út?

Figyelt kérdés
Holnap mennem kell a bíróságra és fogalmam nincs hogy találok oda. Gyalog kb hány perc?
2010. jan. 6. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs messze. Gondolom a Vértes Centerig mész busszal...

A legegyszerűbb, ha a Vértes center gyalogos főbejáratán ki mész, lemész az aluljáróba, rögtön a bal oldali járaton felmész a lépcsőn, a lépcső tetején jobbra indulsz az út mentén. Jön egy kis utca, majd egy forgalmasabb, ott átmész a zebrán és balra indulsz. Ott az utca elején rögtön jobb kéz felől sok-sok lépcsős az a megyei bíróság. Neked a másik kell, akkor mész tovább elérsz egy kis kereszteződéshez (az autóknak behajtani tilos, mert egyirányú) ott felmész. Jobb oldalon a MÁK, pár méterrel feljebb bal oldalon a városi bíróság.

Szerintem 10-15 perc gyalog.

2010. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A plázától le az aluljáróba, mész egyenesen, feljössz és aztán balra. Elérsz az út végéhez, jobbra Árpád Gimnázium, balra át az úton bíróság (nagy fehér épület). De szerintem azért lesznek itt olyanok is, akik jobban el tudják magyarnázni, ha esetleg nem tiszta.
2010. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Vértes Centertől 5 percnél nincs messzebb.

Az előttem szólók már leírták, hogy merre van.

2010. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!! Sokat segítettetek :)
2010. jan. 6. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha neked 5 perc, akkor azt kocsival teszed meg....
2010. jan. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!