Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a kéthetes diák...

Budapesten a kéthetes diák bérlet mely járművekre vonatkozik?

Figyelt kérdés

Nem pesti vagyok, és erről konkrét információt se sikerült találnom neten, ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt. Köszönöm előre is annak, aki tud segíteni :)Arra lennék kíváncsi, hogy ez érvényes-e metróra, villamosra, buszra, hévre egyaránt.

Itt találtam egyébként:

[link]



2014. júl. 6. 10:48
 1/5 kata kata ***** válasza:
100%
Igen érvényes.Diákigazolványod legyen nálad!
2014. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 darujev ***** válasza:
100%

"Budapest közigazgatási határán belül az 1-299, 900-999, M1, M2, M3, M4, H5, H6, H7, H8, H9, D14 vonalakon" és munkanapokon a D11, D12, D13 hajókon.


A te linkedből kopiztam, ott van az infó.. azaz az összes budapesti vonalon.

2014. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök, köszönöm a válaszokat!:) Hát én ezekből a jelölésekből nem nagyon értettem semmit:/ És bármelyik BKV jegypénztárnál lehet ilyet venni vagy csak speciális helyeken? Konkrétan a Kőbánya-Kispest metróállomásnál lévőre gondolok. Illetve ez van valamilyen időszakhoz kötve vagy bármikor megvásárolható?
2014. júl. 7. 05:16
 4/5 kata kata ***** válasza:
100%
Nyitvatartási időben, bármelyiknél megvásárolhatod.:)
2014. júl. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó, köszönöm:) Igaz közben kiderült, hogy ez nem érvényes a felsőoktatásban lévőkre, így csak havi bérlet lesz belőle.
2014. júl. 8. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!