Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi az az igazolás, ami a...

Mi az az igazolás, ami a MÁV-nál diák bérletvételnél kell?

Figyelt kérdés

A pénztáros kérdezte tőlem, h ugye van igazolásom, (miután megállapította a diákomból, h a lakhelyemnél veszem a bérlet és tényleg az iskolához) én rávágtam, hogy igen, mert siettem, ugyh nem tudom mi ez. Ez is viszonylatigazolás? És hol kell ilyet kérnem? Pénzbe kerül? És ha nincs ilyenem akkor megbüntethetnek, mindig magammal kell cipelnem a bérlettel? Vagy csak bérletvételnél kell?

Bocsi a sok kérdésért, előre is köszi a választ.


2010. jan. 8. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az, ami a Volánnál: Igazolás utazási viszonylatról (valami ilyesmi a neve) Buszpénztárban kellett vennünk, megmondtuk melyik megállótól melyik megállóig kérjük (lakóhely és iskola között), kérték a diákot hozzá, és 100 Ft alatt volt az ára. Az ellenőr a buszon szokta kérni ezt is a diák és a bérlet mellett. Ha nincs, megbüntet. (múltkor egy ált sulis kissrácot büntetett érte, volt vagy ötödikes, bérlete, diákja volt, csak ez nem)
2010. jan. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elég hozzá a diákigazolvány, csak írd rá a számát a bérletre. Semmilyen más igazolásra nincs szükség, én két éve MÁV bérlettel járok fel Pestre.
2010. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 9 éve járok és most kérdezték először, ezért is furcsáltam. Köszi a válaszokat.
2010. jan. 8. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon parázol miatta, kérdezd meg a MÁV-tól emailben, elég hamar szoktak válaszolni.
2010. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!