Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jött egy bkv-s büntetés az én...

Jött egy bkv-s büntetés az én címemre, de ismeretlen névvel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hagyjam figyelmnek kívül, vagy pedig van valami teendőm jelezni a bkk-nak hogy hoppá ,valami probléma van, ez nem én vagyok?
2014. júl. 21. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Kuka. Kamu nevet címet mondott be, pont a tiédet. Semmi teendőd.
2014. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Én jelezném, mert, ha átadják behajtónak, akkor az már nem foglalkozik semmivel és a végén járhatsz bíróságra bizonyítgatni az igazadat.
2014. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ahan, aztán 1 év múlva meg a végrehajtó jön. menj, be és tisztázd magad. gondolom a diákját vagy személyijét mutatta be az illető, és mondott egy kamu címet...ameddig nem szólsz, úgyse fognak békénhagyni, az a szemét meg megússza...így viszont talán elkezdik keresni, és még fel is jelentik.
2014. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Fizesd be!
2014. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég ha írok emailt a bkknak? Vagy be kellene mennem személyesen is? (amit nagyon nem szeretnék, ugyanis nincs bérletem, és nemsokára utazok el hosszabb időre, úgyhogy nem is vennék)
2014. júl. 21. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Honnan tudod hogy ez egy büntetés, felbontottad más levelét?
2014. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell tenni semmit. Más nevére szóló levelet ki sem nyithattad volna, tehát azt sem kellene tudnod, hogy valakit megbüntettek.
2014. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Menj be az Önkormányzathoz és nézz utána, hogy ki van állandóra bejelentve a te lakásodba a tudtodon kívül!
2014. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Ha csak úgy be volt dobva, akkor elméletileg meg sem érkezhetett 100%-ig.

Nem írtál alá semmit és kész.

Ha jön a végrehajtó akkor mi van?

Megmondod, hogy az illető nem itt lakik.

Neki kell bizonyítania, hogy az illető nálad lakik, és jött lefoglalni akármit is.

Ha most naponta jönne hozzád ilyen levél, akkor gondolom nem mennél naponta bizonygatni semmit, hogy ez nem neked szól.


Nálunk is volt, hogy az előző bérlő nevére jött ide hozzánk ilyen meg olyan levél.

Na és?

Hát szóltam neki (te ugye nem tudsz) és kész.

Elméletileg te nem is bontottad ki a levelet.

2014. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!