Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyiregyhaza Vasutallomastol a...

Nyiregyhaza Vasutallomastol a Siraly utcara hogyan tudok eljutni tomegkozlekedessel? Vag kerekparral?

Figyelt kérdés
Latogatoba mennek...
2014. júl. 31. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Buszállomásra átsétálsz és 1-es busszal Repülőtér bejárati útig elmész, onnan séta.

Itt van menetrend, meg térkép is.

[link]

Biciklihez meg google mapsen megnézed az útvonalat.

2014. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, mivel az 1-es busz naponta kőkeményen 4 (vagy 5) járat indul, ezért inkább azt ajánlanám, hogy válaszd a távolsági közlekedést. Nyírtelekre gyakrabban indulnak buszok.


Át kell sétálni az Autóbuszállomáshoz, ami a Vasútállomástól kb. 300-400 méterre van. Meg kell keresni azt a kocsiállást, amiből Nyírtelek felé mennek a buszok. Mikor felszállsz, mondod, hogy Nyíregyháza, repülőtéri bejárati útig kérnél egy (diák?) jegyet. (Olcsóbb is, mint egy belterületi vonaljegy).


Egyébként kerékpárral tényleg praktikusabb, mert arrafelé elég hülye a tömegközlekedés. Ritka és sokat kell sétálni.

2014. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajna már nem diák vagyok :(

A kérdés kiírása előtt természetesen megnéztem a busz menetrendeket, de sokkolt a ritkasága, és hogy mennyit kell még gyalogolni a vasútállomástól is, és ha leszálltam, onnan is :O

Ezért írtam ki, hátha tud valaki egy praktikusabb megoldást.

Azt néztem még, hogy az utca végén megy el a Nyírtelek felé haladó vasúti sín. Ott esetleg nincs valami megálló? Mert az lenne a legideálisabb.

Ha ez nem járható út, akkor kerékpártárolós vonattal megyek.

2014. júl. 31. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos vasúti megálló nincs arra. Amíg járt a kisvasút, ott volt annak egy megállója a Sirály utcához közel, de ez már a múlt.

A buszos közlekedést már leírták, de javaslom inkább a kerékpárt, nem túl bonyolult: vasútállomásról átmész a buszállomásra, ott a "repülőhídon" Kertvárosba, onnan Kinizsi Pál, Derkovits, Acél, majd Sirály u., igaz utóbbi kettő állapota nem a legtökéletesebb.

2014. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fuh bocsi, kicsit bekavarodtam az ottani utcanevekkel :D

Szóval repülőhídon át, Dugonics utcán első kereszteződésnél jobbra az Erkel Ferencen, aztán jobbra a Derkovics utcán, onnan első jobbra nyíló utcán (Kerék u.) letérsz, átmégy a vasúti átjárón, és balra lesz a Sirály.

2014. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!