Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Azt írják a vasutasok is...

Azt írják a vasutasok is sztrájkolnak holnap, most akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy a Délitől - Dunaújváros vonal menni fog e holnap? (7:36kor)
2010. jan. 11. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Gaskó ma azt mondta,hogy még nem tudja,hogy mikor sztárjkolnak.Holna még biztosan nem.
2010. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
óh kár xD
2010. jan. 11. 22:21
 3/8 anonim válasza:
én azt olvastam, hogy a máv is sztrájkol holnap.
2010. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A Híradóban azt mondták, hogy a MÁV is sztrájkol holnap, csak azt nem tudják, hogy pontosan mikortól, és meddig tart.


Max. azt tudod megtenni, hogy felhívod a pályaudvart és megkérdezed. Bár az eddigi sztrájkokból "tanulva" úgysem fognak tudni hasznos információt adni, de azért sztem egy próbát megér.

2010. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs busz? A máv egy katasztrófa. A múltkor leesett 5 centi hó, és a kökin 5 perccel a vonat érkezés előtt én kérdeztem meg, hogy mi van már, miért nincs kiírva (nyugatiból indulna) és akkor néztek bambán, hogy hát nem tudják. Nagy telefonálás, jaj hát nem tudják, hogy megy-e az a vonat. Mindezt úgy, hogy a nyugatiból már el kellett volna indulnia. És mikor kiadta a jegyet nem szólt, hogy lehet nem is megy.


Ebből én arra következtetek, hogy totális fejetlenség lesz a sztrájk miatt is, főleg, hogy az időjárás jelentés szerint eshet 2-3 cm hó, nekik már ez is tragédia és senki nem fog tudni semmit. Pedig régen szerettem vonatozni.

2010. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ahova járok suliba, oda csak vonattal lehet eljutni.

Köszönöm a válaszokat. Énis láttam, tv-ben is hogy máv sztrájk így meg úgy aztán MSN-en írják,hogy csak BKV úgyhogy összezavarodtam. nembaj azért kimegyek holnap az állomásra

2010. jan. 11. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Gaskó egy f@sz.Vonat elé kell lökni, vagy a metró elé. Szerintem lenne mozdonyvezető, aki nem rántaná le a sínről a vonatot miatta.
2010. jan. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább a vonat után kéne kötni lánccal!!!


Mindenkit megetetni romlott babsólettel a vonaton!!!


Aztán nem megállni másfél órán át hanem csak 15 km per órával menni hogy azért el ne kopjon a manus!!!!


Aztán ha már eleget nyelt szépen felgyorsatani hogy szanaszét szaggassa a sínkő!!

2010. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!