Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vénasszonyok akiknek semmi...

A vénasszonyok akiknek semmi dolga nincsen, minek terhelik a megmaradt közlekedési eszközöket?

Figyelt kérdés
Mit keres ez a sok 80 éves nyanya a sztrájk idején villamoson, miért veszi el a helyet a munkába igyekvőktől, vizsgára siető egyetemistáktól? Ok, h ingyen utazhatnak, de minek? Nem elég, hogy nem bírnak otthon maradni a s.ggükön, még büdösek is, és még azt is képzelik h valaki majd átadja nekik a helyet.
2010. jan. 13. 19:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%

Erről írtam egy cikket is, olvasd el, ha érdekel:


[link]

2010. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Nem rossz cikk vicces és van benne igazságXDCsak...egy kicsit morbid
2010. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Jó cikk, a szívemből szóltál :)
2010. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Én suliba igyekvés közben beugrok a pékségbe és ott is az van hogy már reggel fél 7kor ők mennek megvenni a napi kenyeret meg tejet meg kutyasz*rt! Utálom, miattuk kések el a suliból is állandóan,,, hiába megyek hamarabb, mindig ugyanaz a helyzet! A vége ugyanaz, hogy bosszankodom: Minek mennek olyan hamar, nem ráér 9-10 órakor is??? Feltartják a sorban álló munkába igyekvőket! Ha már egyszer nyugdíjba mentek, örüljenek hogy aludhatnának jó sokáig, de neeeem... ők már szambáznak reggel 6kor a tyúkokkal! :P
2010. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
29%
Mert be kell vásárolni!! Korán reggel! :D Átmennek a lábadon akis kocsis szatyrukkal, jobb esetben feljevágnak az esernyőjükkel és még fel is löknek!
2010. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

LOL :) a cikk jó


Hát a kérdésem inkább költői jellegű, csak kiváncsi voltam, hogy vannak e akiket ez idegesít, vagy csak én vagyok ilyne bunkó mai fiatal :)


Az a kedvencem, amikor a nyanya, aki egyébként jól ápolt öreg hölgynek néz ki, felszáll a villamosra, és bűzlik mint valami csöves. Miért nem mosakodnak? Aztán ha valaki nem adja át a helyét, akkor rálép a lábára, és a szatyorját (amiben valami bűzlő rothadó dolgot cipel, mert annak is sz.arszaga van) rárakja a gyerek lábára. Közben mindenki majd szörnyethal, a bűztől, ő meg pampog valamit, bunkóságról (az büdösség talán nem az?).

Aztán persze neki egy megállóval előbb oda kell állni az ajtóhoz, hogy az első lehessen aki leszáll. Igen ám, de ha teljesen tele a villamos, hogy jut oda? Hát üt, rálép a lábakra, tolakszik.

Szal lol

2010. jan. 13. 22:36
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 2x volt összetűzésem a mammerekkel...szerencsére xd első eset: szép nyugodtan várom a buszt, aztán jön, felszállok a 3. ajtónál, mami a 2.-nál...kb olyan 40 ülőhely szabad. Mami felszáll, rohan oda hozzám, már épp teszem le a se*gem, erre alámvágja a botját, hogy ide ő ül, mert neki fáj a lába. Mondom tessék? váltott helyjegy vagy ilyesmi? Hát h én milyen szemtelen vagyok...mondom akkor ba*ki :D

Másik: villamoson ülök, velem szembe mami. Felszáll egy dilis nő, a markában vmi zöld éretlen bogyók voltak, és ott mászkált fel alá. Aztán leült hátul valahol (én elöl voltam). Erre megszólal az amúgy kedvesnek tűnő nénike, hogy ezek a mai fiatalok milyen bunkók, szegény pára nem tehet róla, hogy ilyen ágról szakadt, át kéne adnom a helyet az ilyennek, el se tudja képzelni én milyen neveltetésben részesültem. Így nézek, mondom hozzám beszél? Mi köze hozzá, hogy engem hogy neveltek? És nem vagyok köteles átadni a helyem, mert ugyanúgy nekem is fájhat valamim, mint akárki másnak, és nekem is ugyanúgy jár a hely, mint másnak. És amúgyis ha elmegy a villamos végébe, és van szabad hely nem fogok utánaüvölteni, hogy üljön már ide...én meg majd leülök 2 székkel arrébb...persze...

Szóval vicces :) De ez a cikk nagyon kész...és teljesen igaz. Én már csak a kedves arcú, mosolygós néniknek és bácsiknak adom át a helyem. Akik meg is köszönik! És már ritka az ilyen...szóval nem a fiatalokat kéne bunkózni, mert okuk van rá...

2010. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%

Én nem vagyok öreg néni, de nem értem a fiatalokban ezt a gyűlöletet az idős emberek iránt. Komolyan felfordult a gyomrom, attól a cíkktől, végig olvastam, de nektek ez vicces volt! Jó, van benne igazság, én sem értem miért a reggeli busszal mennek vásárolni a nyugdíjasok, amikor a sulisok, melósok is mennek, és a tömegtől nem lehet még állni sem (ezért gyakrabban 2 busszal később megyek, se diák, se mama).

De gondoljatok már bele! A ti nagyitok hány éves, és ő hogy viselkedik, amikor közlekedik? Ót nem látjátok, lehet, hogy ő is ilyen, akkor gázolja halálra a nagymamádat egy teherautó?? Mert ezt írta a cikk írója, és ti nagyon viccesnek találtátok ezt!

Egyébként tényleg undorító, mikor csupa életerős fiatal srác ül a buszon az idősebbek (legyen az egy 40 körüli nő, még nem öreg), de mégis ott áll felettük szatyorral, de nem adjátok át a helyet, fekszetek már szinte.Én srác lennék szégyelnék ülni (feküdni) a járműveken.


Szóval a fiatal gyűlöli az öreget, az öreg szidja a "majji" fiatalt, hová vezet ez a világ? Csak a 20-40 közötti az ember? Ti is megöregedtek és hamarabb mint gondolnátok, higyjétek el, és annyit fogtok változni, de nem hiszitek úgy sem, de majd gondoljatok e szavakra vissza!

Egy 40 éves nő, aki 35-nek látszik!

2010. jan. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Mert unatkoznak. Nem tudnak egész nap magukkal mit kezdeni, mert semmi dolguk. Ezért inkább a piacokra járnak meg össze-vissza a városban, hogy nézelődjenek és elteljen a napjuk.
2010. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

Mer' ingyen van oszt amíg buszoznak, addig nem kő otthol fűteni a kis nyugdíjbú'!

Amúgy ismerek olyan öregasszonyt, aki Pestről Miskolcra jár fodrászhoz, csak mert ingyen van neki a vonat.

2010. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!