Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tart még a BKV? (részletek lent)

Hunmagyar kérdése:

Tart még a BKV? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A BKV tart még nyílt napokat 2014-ben lesz/volt már Cinkotán nyílnap (mint 2011-ben) és 2015-ben lesz mert az oldalukon nem találtam semmi információt!!


A Válaszokat előre is köszönönöm !! Aki tud kérem segítsen!!



2014. aug. 19. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szoktak lenni nyílt napok.
2014. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És honnan lehet tudni hogy mikor vannak ezek a nyíltnapok??
2014. aug. 20. 09:16
 3/7 anonim válasza:
Kulcsszavak között mit keres a GTA San Andreas? xD
2014. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak véletlenül keveredett oda ha nem írja akkor észre sem veszem xD :D
2014. aug. 21. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni, mert többről lemaradtam már, annyira az utolsó pillanatban hirdették meg hivatalosan, és pont akkor nem néztem a bkv.hu-t. Addig csak a bennfentesek tudják.
2014. aug. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen én is mindig így voltam és már csak a vége után tudtam meg mikor voltak a következőről meg még a jövő ura sem tud :D
2014. aug. 25. 08:54
 7/7 04-71 válasza:
Ez mindig igy van, mindig utolso pillanatban szolnak, de estleg BKV-s dolgozoktol lehet elobb megtudni...sajna ez van. Pedig jók azok a garázsnyiltnapok, de a rendezveny neve inkabb buszbemutato, mert a telepnek csak egy nagyon kis resze van lekeritve es azt lehet megnezni. Ez altalaban ures placc, ahol a buszok allnak. A garazsba csak vezetessel lehet bemenni, kelenfolfon pl. csak a kiallitott motorokat lehetett megnezni.
2014. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!